P45

Śr 04 wrz, 2013 12:40

Witam.
Mam pare pytań odnośnie P45.
Jak na razie pracowałam w 3 róznych miejscach w róznych miastach, teraz mam kolejną, czwartą pracę i wylądowałam na emergency tax.
W mojej 2 z kolei pracy poproszono mnie o P45 i po skonczonej 2 pracy odesłano mi go nie na ten adres który chciałam i póki go odzyskałam minęło trochę czasu. W 3 pracy mówiłam ze nie mam P45 przy sobie ale mimo tego zaczełam pracę.
Co mam zrobić w tej sytuacji, gdy zaczęłam kolejną pracę? Mam ten P45 z dwóch pierwszych prac jednak nie mam z tej 3. Czy mogę ot tak wręczyć ten P45 swojemu pracodawcy?

Kotoko
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 19 kwi, 2013 09:34

So 07 wrz, 2013 19:23

Możesz mu dać swoje p45 z ostatniej pracy lub wypełnić forme(nie pamiętam nazwy) p60 bez p45. Taka karteczka w której wpisujesz swoje detale, detale pracodawcy a na koniec zaznacza że to Twoja jedyna praca i po klopocie

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Śr 11 wrz, 2013 18:36

U nowego pracodawcy musisz wypelnic P46 i zaznaczyc ze jest to twoja jedyna praca. Jesli jestes juz na BR tax to radzilabym zadzwonic do tax officu i zglosic to, oni sie tym zajma i przyznadza ci wlasciwy tax code.

Diablica_85
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pt 02 maja, 2008 14:47

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES