Housing Benefit

Cz 12 wrz, 2013 19:38

Witam. Mam takie pytanie. Dostalem dzisiaj list z Councilu w sprawie mojej aplikacji na Housing Benefit. Konkretnie chodzi o to ,ze mieszkam z moja dziewczyna i 2 dzieci. Podczas skladania aplikacji mily pan powiedzial , ze wszystko juz ma a teraz okazuje sie ,ze potrzebuje doniesc nr NIN mojej dziewczyny. Problem polega na tym ze jeszcze go nie ma a wniosek jest na mnie. Czy bez tego numeru mojej dziewczyny cokolwiek dam rade zalatwic??? Prosze o podpowiedz jezeli ktos sie spotkal z takim problemem.

Tomekkaw
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 06 wrz, 2013 10:04

Pt 13 wrz, 2013 18:54

A wystąpiła już o nin? Jeśli tak to pwiedz że czekacie na numer, jeśli nie to niech niezwłocznie wystąpi, bo będzie wam wszędzie pod górkę niestety ... dla nich wygląda to tak jakby twoja partnerka nie istniała, jeśli nie ma jej w systemie. W UK każda osoba, która skończyła 16 lat posiada NIN.

Avatar użytkownika
twinsplus1
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2011 13:03
  • Lokalizacja: z krzesła...

Pt 13 wrz, 2013 20:53

Tak tylko problem polega na tym ,ze nie dostanie numeru NIN. Dzwonilem do Jobcenter i tam mi powiedzieli ze jak siedzi z rocznym dzieckiem w domu i nie moze podjac pracy to nie dostanie tego numeru,malo tego stwierdzili ze nie potrzebuje nr NIN mojej dziewczyny bo Housing Benefit jest na mnie.

Tomekkaw
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 06 wrz, 2013 10:04

Pt 13 wrz, 2013 22:47

to zadzwoń jeszcze raz i umów się na spotkanie bez NIN nic nie załatwisz

Avatar użytkownika
sylwia30s
Rozkręca się

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Wt 07 paź, 2008 16:46
  • Lokalizacja: walker

So 14 wrz, 2013 16:57

To zadzwon jeszcze raz, powiedz, ze dziecko idzie do zlobka, a dziewczyna szuka pracy i NIN jej potrzebny teraz natychmiast, wydrukujcie kilka ogloszen o prace (mozna zrobic to w JobCentre) i wezcie na spotkanie. NIN jest niezbedny do normalnego funkcjonowania w UK :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 14 wrz, 2013 18:04

16 latek z automatu dostaje NIN a do pracy z wiekszosci przypadkow przez nastepne kilka lat nie idzie. Bzdury w tym Job Centre mowia.

Rysiek

Avatar użytkownika
RysiekUK
Weteran

  • Posty: 279
  • Dołączył(a): So 16 cze, 2007 11:14
  • Lokalizacja: NE27

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron