Dlaczego???????

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 22 mar, 2006 06:48

juz wyslalem zapytanie - siejesz niepotrzebny zamet ewcia.

dla mnie moze byc i 120% populacji, a to nie zmienia faktu, je jest supeeeer :)

dudek


Śr 22 mar, 2006 18:55

Dane ktore posiada City Council wliczaja migrantow pochodzacych z wszystkich nowo-przylaczonych od UE krajow i dotycza o wiele wiekszego obszaru niz samo Newcastle. Wspomniany obszar zawiera 8-9 hrabstw od Yorkshire do granicy Szkocji (w raporcie WRS zastosowane sa bardzo dziwne regiony) i znaczna wiekszosc z tych 12 tysiecy osob mieszka poza North East.

Mowiac o samym Newcastle i tylko o Polakach zarejestrowanych w WRS jest okolo 200 osob. Oczywiscie sa tez inni ktorzy zarejestrowani byli w innych miejscach (jak Gateshead, South Tyneside) ale mieszkaja w Newcastle. W hrabstwie Tyne and Wear jest okolo 800 osob z wszystkich nowo-przylaczonych krajow. I oczywiscie jest jeszcze spora grupa tych ktorzy nie sa z roznych powodow zarejestrowani w WRS.

Wszystkie te dane sa od grudnia zeszlego roku.

Po prostu nikt nie wie ile Polakow jest w Newcastle, i ogole w Anglii. No, i na pewno wydaje sie, ze jest ich wiecej niz 200 :)

Alison

alisonstenning


Śr 22 mar, 2006 19:23

dzieki za wyczerpujace informacje
pa pa :roll:

Avatar użytkownika
ewcia trojan
Weteran

  • Posty: 305
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 02:42
  • Lokalizacja: polska/warszawa/Portsmouth

So 25 mar, 2006 13:00

2 miesiace temu w "metro"

north east - 25-30 tyś Polaków

i mysle, ze po intensywnosci spotykania Polaków moze byc Nas nawet wiecej niz co 20 w NCL. pozdr.

Avatar użytkownika
Mieras
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 03:38
  • Lokalizacja: Poznań/Gateshead

Pt 09 paź, 2020 08:38

Coś w tym jest. Ale myślę że każdej grupie tak jest

aandrzejwa
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 09 paź, 2020 08:22

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Powrót do POGADUCHY

cron