Newcastle-Amsterdam

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 20 mar, 2014 05:27

Witam mam pytanie do was jakie jest wasze wrazenie jakie opinie w sprawie promu z Newcastle Mam zamiar sie wybrac pierwszy raz na prom z Newcastle w raz z rodzina itd.Dzieki

Agunia
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 12:13
  • Lokalizacja: United Kingdom

Cz 20 mar, 2014 10:44

jak dla mnie jest bardzo fajnie, jest gdzie się zabawić a następnego dnia rano wyruszyć w drogę. Jest gdzie się wyspać itp itd. osobiście polecam.

reloaded16
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): So 27 lip, 2013 23:01
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 20 mar, 2014 12:24

HEJ JA TEŻ WŁAŚNIE KUPIŁAM W TYM ROKU BILET Z NEWCASTLE I RÓWNIEŻ JESTEM CIEKAWA WASZYCH OPINIJ ,A SŁYSZAŁAM TEŻ ŻE JEŚLI MASZ KABINĘ NA DOLNYM POKŁADZIE TO STRASZNIE SŁYCHAĆ WSZYSTKIE SILNIKI ITP.ŻE CIĘŻKO USNĄĆ -CZY TO PRAWDA????

Avatar użytkownika
BETI
Bywalec

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): N 21 mar, 2010 18:55

Cz 20 mar, 2014 12:39

Jeśli chodzi o spanie, to jak dla mnie pościel (poduszka i kołdra) są bardzo "przyjazne" dla podróżujących - łóżka wygodne i dodatkowa frajda dla dzieci jeśli mogą spać na górze. Jedyny minus to jak trafią się "głośni" kabinowi sąsiedzi - tzn. jakaś imprezująca ekipa. Generalnie jest co robić na promie,sklepy, bary, miejsca zabaw dla maluchów - w 2007r. jak płynęliśmy do Anglii, to był nawet basen - no córka moja była uradowana! Nie trafiła nam się bezsenna noc - co i Wam życzę! bo o to w tym wszystkim chodzi - móc wypocząć - podróżując - pozdrawiam.

gosiak77
Bywalec

  • Posty: 238
  • Dołączył(a): Cz 08 wrz, 2011 15:18
  • Lokalizacja: 2000km stąd

Cz 20 mar, 2014 16:07

Jadę z rodzinką na święta i będzie to 6 raz jak będziemy korzystać z promu do Amsterdamu. Mogę polecić z czystym sumieniem. Prawda, że czasami trafiają się imprezowicze, że na dolnych pokładach troszkę hałasują silniki, ale bez przesady. Jeśli nie masz problemów z bezsennością to nie masz się co martwić. Poza tym fakt krótszego czasu w samochodzie w drodze do Polski robi różnicę, zwłaszcza gdy się podrózuje z dziećmi.
Miłej podrózy.

Avatar użytkownika
yakuza79
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Wt 07 lut, 2012 14:22
  • Lokalizacja: Consett

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do POGADUCHY

cron