Subiektywny Ranking Androidowych Aplikacji

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Cz 25 kwi, 2013 21:02

Proponuje przestrzeń do wymiany opini o aplikacjach na androida. Dużo czasu można stracić szukając czegoś ciekawego. Pomysł wziął się stąd:

http://www.pogaduchy.co.uk/lingling-apl ... t38094.htm

Więc jeśli chciałoby się Wam pochwalić (albo skrytykować ) jakąś aplikacje to zapraszam :mrgreen:

Niedawno znalazłem aplikację za pomocą której możecie np. pomóc rodzicom w Polsce w obsłudze komputera albo mieć zdalną kontrolę nad komputerem dziecka :)

Obrazek

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Cz 14 lis, 2013 12:33

Swietna apka do sprawdzania kursu funta Kantory w Warszawie

IIablo
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 14 lis, 2013 12:01

Cz 14 lis, 2013 13:55

WeatherPRO (pogoda)
TOP Eleven (manger piłkarski - gra)

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 31 mar, 2014 01:07

Beyondpod - do sciagania i sluchania podkastow. Jest az tak dobry ze polecam kupienie pelniej taniutkiej wersji.
K9 Mail - od czytania emaili, dziala z chyba z wszystkimi serwerami POP i IMAP, oprocz exchange.
Mapmyrun - super programik do biegania, zaznacza trase ktora sie biegnie, co jakis czas podaje tempo biegu, mozna biegac po czyjejs trasie i sprobowac pobic czas. Mnostwo opcj, np. wyboru treningow przygotowujacych do maratonow, spalanie kalorii, listy znajomych biegaczy itd.
ES File explorer - program do przegladania plikow na telefonie/karcie sd/ ftp/ chmurze (cloud) typu dropbox i innych.
Nav free - darmowa aplikacja sat nav, darmowe mapy. Nie kupujcie radarow, bo jest ich mnostwo na mapie, nawet w miejscach gdzie juz ich dawno nie ma, poza tym nie wiem czemu wszystkie predkosci sa zle o 10-20 mil zanizone (chyba jeszce tego nei poprawili)
TuneIn radio - do sluchania radyj internetowych, mnostwo stacji z calego swiata, mozliwosc dodawania swoich URL'ow .
Shazam albo SoundHound - do rozpoznawania muzyki, w ciagu kilku 3-15 sekund rozpozna praktycznie kazda piosenke. Sound Hound ma fajny interfejs, ale Shazam podobno ma wieksza baze kawalkow.
ColorNote - notatki i lista TODO w jednym programiku, super interfejs i opcje
Autocall recorder - automatyczne nagrywanie rozmow
PCM recorder - dyktafon
aCalendar - zaawansowany kalendarz
Slider widget - widget do ustawiania jasnosci ekranu i glosnosci. Bardzo podobny do tego z Samsungow. Super uzyteczny.

marekc
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pn 31 mar, 2014 00:26

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do HOBBY UK

cron