czy ktos wie co sie dzieje

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pn 26 maja, 2014 21:10

witajcie mam problem z laptopem. Od dluzszego czasu strasznie chodzi ,chodzi o to ze zamula i nie raz trzeba dlugo czekac zeby strona internetowa sie wlaczyla ,oraz przy ogladaniu stron internetowych wlacza sie duzo reklam czy to moze byc virus a i bym zapomnial,komputer sam wysyla jakies maile i wiadomosci na facebooka .Posiadam tego laptopa kilka lat i nic sie nic z nim nie dzialo do tej pory ,nie wiem co mam zrobic, czy ktos moze mnie pokierowac,dziekuje i pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
arni
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:28
  • Lokalizacja: watykan

Pn 26 maja, 2014 21:36

Przywiez go do mnie zobacze co moge zrobic . na odleglosc nie doradze

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Pn 26 maja, 2014 22:00

arni, najlepiej zrob pelny format, nowy system - jesli kilka lat nic nie robiles - warto - uwierz mi - zajmuje sie tym zawodowo. Samo czyszczenie nie przyspieszy co jego. jak cos to pokieruje na priv co i jak

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Wt 27 maja, 2014 08:53

A to to juz insza inszosc :)
To ja sie podepne pod temat. Jak zobaczyc urzadzenie ktorego nie widac?
Mowie o podpieciu laptop tablet. Musze na tablecie wgrac nowego androida. Wg instrukcji obslugi jest to proste. trudniej bo po podpieciu tabletu nie widac go :)

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Wt 27 maja, 2014 09:54

pemkad napisał(a):A to to juz insza inszosc :)
To ja sie podepne pod temat. Jak zobaczyc urzadzenie ktorego nie widac?
Mowie o podpieciu laptop tablet. Musze na tablecie wgrac nowego androida. Wg instrukcji obslugi jest to proste. trudniej bo po podpieciu tabletu nie widac go :)


musisz sprawdzic w menadzerze urzadzen czy widac tablet, czy jakies znaki zapytania i niewykryty sprzet, ewentualnie wtedy dograc odpowiedni sterownik ze strony producenta tabletu

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Wt 27 maja, 2014 17:29

dzieki, zapomniałam o takiej oczywistosci :D

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Śr 28 maja, 2014 21:30

wielkie dzieki za pomoc :) wlasnie tez myslalem o tym formacie ,bo czytalem na forum i jeden gosciu tez o tym mi pisal ale nic wiecej :)mam windowsa 7 home premium zawsze mialem starego poczciwego xp :) i nie wiem czy zostawic tego windowsa 7 czy zmienic .wielkie dzieki jeszcze raz :)

Avatar użytkownika
arni
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:28
  • Lokalizacja: watykan

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do HOBBY UK

cron