Hdmi bez przyjemnosci - help :)

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pn 02 cze, 2014 22:33

no ja wiem blondynka jestem ale kurcze system sama postawie, bledy naprawie, siec zrobie z combo fixem nawet sie zaprzyjaźniłam a poległam na tym diabelnym kablu hdmi.
No nie działa - obraz jest dźwięku brak.
Czego to ja juz nie robilam.
kabel sprawdzony bo satelita śmiga na nim nonstop
na lapku ustawienia dźwięku i wybrane te hdmi, ba nawet za poradą jakiegoś mądrego odlaczyłam ekran lapa i rzuciłam tylko na TV - dalej niet.
szlag mnie najjasniejszy trafia że komputer mnie tu musztruje. ale musze dla dobra własnej kondycji fizycznej ;) wreszcie dojść z tym do ładu.
ma ktos mądrzejszy jakieś sugestie?
Laptop to acer aspire one 722
Sterownik AMD High Definition Audio Device
Dostawca Advanced micro devices
Teoretycznie działa poprawnie
Ale jak chce włączyć testuj to mi mowi ze nie mozna bo jest wykorzystywany przez inne urzadzenie audio. I tak w koło macieju. doradźcie co zrobić bo chwilowo opcja wywalenia go przez okno odpada :)

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Wt 08 lip, 2014 07:42

nie wiem czy sprawdzałas w panelu sterowania - ustawienia dzwięku. Ja mam opcje ustawienia na gbłośniki plus dwa porty na dzwiek NVIDIA hdmi
pozdro

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

Wt 08 lip, 2014 19:52

niestety sprawdzilam :( Wszystko co w necie znalazłam i niestety nie znalazłam sposobu

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Pt 11 lip, 2014 13:35

istnieje opcja do przeinstalowania sterownika, albo tak jak ktos na necie poradzil sprawdzic ustawienia bios. Heh albo tez jak ktos mowil kupic przejscie minijacka na cinchx2. W pracy ktos mowil ze taki typ polaczania dzwieku jest lepszy niz przez HDMI

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

So 12 lip, 2014 21:43

jeeesooooo chyba sobie odpuszcze. Za duzo kombinacji. sterowniki do acera przeinstalowywałam ostatnio bo coś mi nie grało tam wiec kolejne walki chyba mam gdzies. Zadzialala opcja telefon - hdmi - telewizor wiec sobie radze :)

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do HOBBY UK

cron