szukajmy znajomosci !

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 16 sie, 2014 18:21

Hej. Czy nie macie już dośc siedzenia ciągle w domu? :D Zwariować można :P

Anonimowy
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 16 sie, 2014 18:19

So 16 sie, 2014 19:42

Anonimowy napisał(a):Hej. Czy nie macie już dośc siedzenia ciągle w domu? :D Zwariować można :P

miałam dlatego wczoraj z tego domu wyszłam :)

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

So 16 sie, 2014 20:06

i gdzie poszlas?:) nie chodzi mi o sklep itp:P

Anonimowy
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 16 sie, 2014 18:19

Wt 19 sie, 2014 21:20

oj matka polka wyrwała sie na balety. Zaczełam od Beyond - ale beznadzieja do tego od groma nachlanych nachalnych typow. Potem Ohso jako, ze towarzyszki imprezowe sobie zażyczyły. Na koniec moje ulubione miejsce Floritas :)

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Wt 09 wrz, 2014 12:30

Hej,


Wiem, ze juz wiele prob bylo podejmowanych, z roznym skutkiem, wiec czas na kolejny termin:)

Ktos chetny spotkac sie i pogadac przy soczku/piwku w ten weekend, t.j. 12, 13 albo 14 wrzesnia w Darlington, Durham, badz Newcastle?

Sugerowane tematy rozmow:
- Wplyw zachowan stadnych na rozwoj wczesnych cywilizacji Homo Sapiens.
- Sytuacja polityczna w Europie w przededniu wybuchu II Wojny Swiatowej, albo bardziej aktualne - III Wojny Swiatowej;]
- Opowiadanie kawalow - jestes slaby stawiasz kolejke, dobry - kolejka dla Ciebie!

Gdy zmeczony mozg bedzie potrzebowal odpoczynku zawsze mozna zagrac w kregle, pobawic sie w berka, albo wybrac najglupszy z dostepnych pomyslow i go zrealizowac. Chociaz po przemysleniu tego ostatniego, nie wiem czy to dobry pomysl;p

Tak serio to tylko krotko o sobie, bo lubimy sie dopasowywac chociazby wiekiem, a moze tez tematycznie.

Juz nie zwlekajac, powyzszy post umiescil 29-letni mezczyzne obecnie mieszkajacy w Darlington. Jakie tematy rozmow wydaja mi sie interesujace? Lubie podrozowac, jezdzic na snowboardzie, cwicze kickboxing, gram w siatke i pilke nozna, probuje swoich sil na motorze, w kite surfingu i na gitarze. Nastepny w planie jest kurs skokow ze spadochronem. Mechanika kwantowa, psychologia, czy historia tez jak najbardziej wchodza w gre:) muzycznie najblizszy mi jest rock, ale slucham prawie wszystkiego.

Jesli ktos sie zdecyduje to dajcie znac tutaj, albo bezposrednio na maila: jet985@gmail.com


Pozdro!
Damian

jet
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): So 11 sie, 2012 22:34
  • Lokalizacja: Darlington

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do POGADUCHY