wynajęcie mieszkania bez pracy

Cz 04 wrz, 2014 08:53

Witam. Jak w temacie - czy spotkaliście się z czymś takim?

Razem z żoną przeprowadzam się na początku października do North East UK. Pracy stałej jeszcze nie mamy, ale jest zainteresowanie (jesteśmy inżynierami). Chodzi tylko o to, że chcielibyśmy wcześniej zaklepać sobie mieszkanie (za dwa tygodnie będziemy na weekend w Newcastle). Mamy oszczędności, które pozwolą na 6 miesięcy mieszkania i życia. Póki co żadna z agencji nam nie odpisała na wiadomość i to nas trochę martwi.
Jest w ogóle szansa na załatwienie tego typu spraw w weekend? W Polsce nie było problemów ze spotkaniem się w weekend z agentami nieruchomości.

Jak ktoś ma jakieś porady, to proszę niech pisze.

PSw01
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 03 wrz, 2014 18:09

Cz 04 wrz, 2014 13:37

Prywatny landlord, a nie agencja.

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

N 21 wrz, 2014 17:44

Czesc, Mam nadzieje ze udalo wam sie cos znalezc. Tez jestem w podobnej sytuacji; niedawno skonczylam studia w Newcastle i teraz szukam pracy w zawodzie/ mieszkania w Durham. Nie znam dokladnie waszej sytuacji tzn nie wiem np czy mozecie dostac Housing Benefit. Jesli tak to mozecie szukac landlordow/ agencji ktore akceptuja ludzi pobierajacych benefity tj DSS. Wiekszosc agencji ktore nie akceptuja DSS wezmie od was application fee/ oplaty administracyjne ale mieszkania wam nie da chyba ze zaplacicie z gory za cale 6 miesiecy..
Ja podczas moich poszukiwan znalazlam taka stronke. Moze wam sie przyda. http://www.dssmove.co.uk/agent/view/218 ... t-housing/
Pozdrawiam i zycze powodzenia.

MartaH
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Cz 21 mar, 2013 22:06
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Cz 25 wrz, 2014 13:12

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Temat już nieaktualny, mamy mieszkanie.

PSw01
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 03 wrz, 2014 18:09

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES