Nowy w obcym miescie-gdzie co mozna kupic?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 07 paź, 2014 17:33

hej witam; zastanawiam sie czy w newcastle a konkretniej Jesmond,Kenton czy Gosforth (albo okolice)macie jakies ulubione miejsca gdzie robicie zakupy? chodzi mi przede wszystkim o sklep z czesciami do aut czy w ogole jakies miejsca w newcastle gdzie mozna zjesc ciekawie(kuchnia wloska,turecka, indyjska czy tez gdzie kupic pizze albo w ogole jakies ciekawe miejsca z szamka xD)moze ktos juz zwiedzil jakies ciekawe lokalne klimaty i podpowie gdzie wbic przede wszystkim; no i gdzie tanio kupujecie czesci do aut(oleje,filtry,hamulce i inne rzeczy ktore czesto sie wymienia w uk jak np wycieraczki he he, mam nadzieje ze ktos juz temat ma obcykany i podpowie niemocie..... pozdrowka

ps; gdzie tez mozna umyc auto samemu korzystajac z myjni za funciaki czy tez hand wash chlopakow z cieplejszych klimatycznie krajow bliskiego wschodu(nie wymieniam konkretnej rasy zeby nie byc posadzonym o rasizm) ktorzy maja wiecznie otwarte i tanio umyja fure za pare funi..... :) jesli mozna to precyzyjnie czyli post code a jesli nie to jakies inne namiary zeby mozna bylo trafic bo do tej pory jedynie sat nav i tesco mam obczajone; reszta to ciemnogrod ! bb

Avatar użytkownika
neo
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Pn 30 cze, 2014 07:45

Wt 07 paź, 2014 19:49

neo, Jak juz pisałam w innym wątki żeberka w wetherspoon sa jak dla mnie genielne (ale ja zeberkowy smakosz jestem). Pozostałe jedzenie tez moze zadziwic jesli chodzi o smak tu masz link do wszystkich wetherspoon w regionie :) http://www.jdwetherspoon.co.uk/home/pub ... and%20Wear
Wiem ze gdzies w centrum jest kawiarnia "ukryta" w podziemiach jakiegos niszowego sklepu. Niestety jeszcze nie namierzylam a podobno jakosc kawy zachwyca.
Co do działu motoryzacyjnego - nie wiem , nie posiadam już/jeszcze czterech kółek

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Wt 07 paź, 2014 21:10

co do części to polecam sieci: eurocarparts, gsf car parts, andrew page ltd., duże firmy, sklepy lokalizujesz na ich stronach, zwracasz, wymieniasz bez problemu, jak masz auto z grupy vag to polecam tps car parts przy vw benfield van centre na Fossway, Walker, wejście z prawej strony budynku bez jakiegoś szyldu więc trzeba poszukać- mają naprawdę duży magazyn, spoko wybór zamienników i dobry olej w śmiesznych cenach. myjnie automatyczne z sieci arc są dobre, masz też stanowiska do ręcznego mycia, jak masz obcykane to za 3 funty umyjesz dużego vana. jest jeszcze jeden mały sklep motoryzacyjny av taylor na Shields Road na Byker, dokładnie naprzeciwko baru Ani-Mag - o co sie zapytasz to mają, bez kitu. szerokości.

wympal
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Śr 03 lis, 2010 10:29

Pt 10 paź, 2014 09:13

dzieki serdeczne za jakies podpowiedzi; Wympal gdzie myjesz auto jesli chodzi o mycie reczne ? z checia bym umyl fure za 3 funty; pozdrowka i dziex raz jeszcze;

Avatar użytkownika
neo
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Pn 30 cze, 2014 07:45

N 12 paź, 2014 14:40

myjnia arc na Shields Road, to jest sieciówka - może znajdziesz coś bliżej twoich rejonów
https://www.google.co.uk/maps/place/ARC ... b827cb70f4

wympal
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Śr 03 lis, 2010 10:29

Pn 13 paź, 2014 15:18

Dziex, ;)

Avatar użytkownika
neo
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Pn 30 cze, 2014 07:45

Śr 12 lis, 2014 21:28

tureckie- Ottoman restauracja, polecam goraco, pycha i tanio :)

perfecta1
Bywalec

  • Posty: 123
  • Dołączył(a): Pn 18 lut, 2008 13:41

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do Forum ogólne