Kurs ESOL w Gateshead/ Newcastle

Pn 07 paź, 2013 12:41

Witam. Poszukuje informacji na temat kursu ESOL, na ktory chcialbym sie zapisac. Czy jest darmowy/ platny dla osoby pracujacej przez agencje? Gdzie sie mozna zapisac na taki kurs, ile trwa? Bylbym bardzo wdzieczny za informacje.

marcin74
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): N 29 wrz, 2013 15:31

Pn 01 wrz, 2014 12:09

Witam. Podbijam temat. Szukam informacji na temat kursu ESOL, może ktoś ostatnio korzysta z takich zajęć i mógłby podzielić się informacją jak to wygląda i od czego zacząć.
Pozdrawiam

Loo
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 30 sie, 2014 12:55

Pn 01 wrz, 2014 12:59

Witam!
Sama korzystam z tego kursu, w Newcastle college jest darmowy jesli rocny dochod nie przekracza 21.000 tak przynajmniej bylo kiedy sie zapisywalam w tamtym roku, a co do Gateshead college jak sie dopytywalam w tamtym roku to byl platny. Jedynie przy 16 godz tygodniowo lub braku pracy dostawalo sie jakas refundacje. Moze teraz sie pozmienialo chociaz nie sadze. Najlepiej potwierdzic te inform dzwoniac do sekretariatu lub wysklac maila( w moim przypadku tak bylo)
pozdr

ewla82
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): So 22 gru, 2012 15:37
  • Lokalizacja: Poland

Pn 01 wrz, 2014 15:23

W Gateshead College wypełnia się aplikacje o pomoc finansową gdzie przedstawia się swoją sytuację- nie jest powiedziane, że trzeba pracować jedynie 16 godzin lub wcale- opłacają chyba 70%- zostaje jakieś 130 funi na semestr, które można rozłożyć na 3 raty. Zapisy trwają do jutra do 19.
W Newcastle faktycznie kurs jest darmowy, ale nie wiem jak z dostępem, czy od razu można zacząć, czy trzeba czekać na miejsce.

Patriszka
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Pt 30 lis, 2012 15:00
  • Lokalizacja: Gateshead

Pn 01 wrz, 2014 19:19

Nie powiedz ze musisz pracowac 16 godz lub wcale tylko ze tam daja tylko refundacje nie jest darmowy ESOL, a w newcastle gdzie roczny dochod nie przekracza 21.000 jest darmowy ten kurs. A w zaleznosci od tego jaki jest twoj poziom jezyka jestes przyjmowany od razu lub musisz czekac na miejsce bo klasy sa przepelnione na niektorych levelach

ewla82
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): So 22 gru, 2012 15:37
  • Lokalizacja: Poland

Pn 01 wrz, 2014 20:42

Loo napisał(a):Witam. Podbijam temat. Szukam informacji na temat kursu ESOL, może ktoś ostatnio korzysta z takich zajęć i mógłby podzielić się informacją jak to wygląda i od czego zacząć.
Pozdrawiam


W poniedziałek mam test w celu ustalenia poziomu znajomosci mojego ang w Gateshead a we wtorek będą mnie testować w Newcastle.

ps. ostatnio jestem w temacie ESOL więc jesli masz jakies pyt. wal na priv :P

Avatar użytkownika
Maokai
Rozkręca się

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Pt 25 lip, 2014 01:48
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 08 kwi, 2015 17:55

Witam. Poszukuje informacji na temat kursu ESOL tzn najbardziej chcialabym dowiedziec sie ile razy w tygodniu i jak to wyglada godzinowo, od ktorej do ktorej.Pozdrawiam

filutek
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 26 wrz, 2012 15:19

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA