Pytanie do kobiet

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 07 lip, 2015 12:41

Ja jestem przeciwna aborcji. Jak można zabić człowieka? Przecież noworodek to też jest człowiek tylko, że taki mały i bezbronny. Już jak ktoś nie chcę wychowywać dziecka to powinien go oddać do domu dziecka a nie od razu stosować aborcję. Nie jest to konieczne.

EMalik
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 12:38

So 25 lip, 2015 13:39

Tylko w przypadku aborcji nie ma mowy o noworodku, a o płodzie. I taki zlepek komórek do pewnego momentu nie jest człowiekiem, moim zdaniem do momentu, gdy nie będzie w stanie sam przeżyć poza organizmem matki. I też uważam, że kobieta ma prawo o sobie decydować do tego momentu. Przecież tu nie chodzi tylko o posiadanie dziecka, które rzeczywiście można oddać, ale też o całą ciążę i poród. A chyba każda matka wie, że to straszne przeżycia.
Sama chciałam poddać się aborcji, gdy zaszłam w nieplanowaną ciążę, bo najbardziej bałam się porodu. Nie myślałam wówczas o dziecku, ale o sobie przede wszystkim. O tym, jak będzie bolało, jak się zmieni moje ciało.
jednak moja siostra zaprowadziła mnie do pani psycholog w Warszawie, do pracowni psychorozwoju, gdzie przyjmuje taka pani psycholog, która zajmuje się właśnie matkami i kobietami w ciąży. Dopiero tam zrozumiałam, co to tak naprawdę oznacza i poczułam coś do tego mojego płodu. Dziś mam syna i jestem szczęśliwa, że go nie usunęłam. A rodziłam w końcu przez cesarkę, co było dla mnie mniejszym złem.

OlaQ
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Pn 12 sty, 2015 15:41

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do POGADUCHY

cron