Mieszkanie w Polsce

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 26 lip, 2015 22:29

Witam wszystkich forumowiczów! :)

Ja mam pytanie dość niecodzienne, ale liczę na Waszą pomoc ;) Mam nadzieję, że znajdę tu osoby, które pochodzą lub kiedykolwiek mieszkały na warszawskim Mokotowie ;) Planuję przeprowadzić się do Polski na stałe. Zaproponowano mi dosyć dobrze płatną pracę w dzielnicy Mokotów, dlatego chciałbym przeznaczyć wszystkie zarobione pieniądze na zakup mieszkania w tej dzielnicy. Chciałbym mieć blisko do pracy i zaoszczędzić czas stąd ten pomysł. W związku z tym mam pytanie - czy ktoś z Was orientuje się może ile kosztują nowe mieszkania na Mokotowie? Zanim coś kupię chciałbym zrobić takie małe rozeznanie w sieci... ;)

iskruszynski
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 13:29

Pn 27 lip, 2015 19:23

Mieszkanie mieszkaniu nie równe. Ceny zaczynają się od 300 tyś w góre. Polecam serwis gratka nieruchomości.

vikodin66
Bywalec

  • Posty: 122
  • Dołączył(a): Cz 07 lut, 2013 16:14
  • Lokalizacja: Sunderland

Wt 28 lip, 2015 20:34

vikodin66 - za trzysta tysięcy moim zdaniem nie dostaniesz fajnego mieszkania. To są raczej ceny typowe dla Bydgoszczy, Wrocławia bądź Poznania, ale mieszkanie 52m w Warszawie na przykład na Mokotowie będzie raczej oscylowało w wysokości 400 tysięcy. Naturalnie, czasem można trafić taniej czasem drozej. Wiele jest tu czynników warunkujących cenę mieszkania

Molnar
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 13:30

Pt 31 lip, 2015 06:04

Nie są to mieszkania tanie - nie chcę rzucać kwotami bo orientuję się tylko ile takie mieszkania we Wrocławiu kosztują a jak wiadomo warszawa jest dużo dużo droższa. Licz się jednak z faktem, że tanio nie będzie. No ale zawsze możesz skorzystać z pomocy rządu - w ramach mieszkań dla młodych wiem ze zawsze coś tam dopłacają ale ile to się nie orientuję

ogarniaczek
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): N 05 lip, 2015 21:28

Pt 31 lip, 2015 20:55

Witaj. Zgadzam się z tym, że mieszkania zaczynają się od 300 tysięcy w górę. Jednak za 300 tysięcy nie dostaniesz dużego mieszkania, tylko jakąś kawalerkę. Jest to ciekawa alternatywa, ale moim zdaniem warto jednak kupić jakieś większe mieszkanie. O jakim metrażu Ty marzysz? Ile chciałabyś mieć pokoi? Mokotów to dobra dzielnica, która ciągle się rozwija.

kmita9
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2015 04:51

So 01 sie, 2015 11:38

Generalnie wybrałeś najbardziej spokojna i drogą okolicę z tego co się orientuje. Jeśli chodzi o ceny to wszystko jest uzależnione od metrażu. Musisz przeszukać trochę internet, a na pewno coś znajdziesz.

kalkalalka
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 04 lip, 2015 11:17

So 01 sie, 2015 21:12

Może poprostu autor wpisu skonkretyzuje jakiego konkretnie mieszkania szuka. Napisałem że ceny zaczynają się od 300 tyś (cany sprawdzone z gratki) ale wszystko zależy od tego co się chce:
nowe, uzywane, stan deweloperski... itd itp.

vikodin66
Bywalec

  • Posty: 122
  • Dołączył(a): Cz 07 lut, 2013 16:14
  • Lokalizacja: Sunderland

So 01 sie, 2015 23:04

W sumie najbardziej interesowałby mnie stan developerski, ale na początek nie wiem czy będzie mnie na niego stać... W sumie mam trochę oszczędności na przysłowiową "czarną godzinę" ponadto, chciałbym wziąć duży kredyt, ale boję się, że to wciąż za mało. Mokotów wybrałem, bo tam zaproponowano mi pracę, a nie zamierzam tracić czasu na pokonywanie całego miasta dzień w dzień ;) Jeśli o metraż chodzi - chciałbym coś około 60 m2 - myślę, że to mi w zupełności wystarczy. Nie zależy mi na jakiejś małej klitce, tylko na fajnym, przestronnym mieszkaniu :) A jeszcze mam takie pytanko... szperając po sieci w poszukiwaniu swojego wymarzonego lokum natrafiłem na stronkę apm-development.com.pl - czy ktoś z Was korzystał z niej może? Warto? ;)

iskruszynski
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 13:29

Śr 05 sie, 2015 10:44

Witaj,

dla mnie Warszawa to wyjątkowe miasto, w którym dużo się dzieje - i jak to lubię:) Jestem 3 lata po studiach i w we wrześniu 2014 kupiłam kawalerkę na Mokotowie. Powiem szczerze, że jest wiele fajnych nowych inwestycji na tej dzielnicy więc nie powinno być problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego. Jedyny problem to cena - ja za swoje dałam ponad 200 tys. zł, jest to niecałe 35 m2. Jeżeli dalej szukasz tutaj mieszkania to polecam skontaktować się z grupą developerską Apm-development.

raczek
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pn 25 maja, 2015 17:43

Pt 14 sie, 2015 08:50

Ja mieszkałam przed przyjazdem tutaj ;)

Avatar użytkownika
Agnieszka28
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pt 14 sie, 2015 08:43

Wt 25 sie, 2015 16:16

Poszukaj sobie w necie ofert mieszkań. Polecam dom.gratka.pl lub otodom. Jeśli chcesz mieszkanie w stanie deweloperskim to wystarczy wpisać w google mieszkanie rynek pierowtny Mokotów i znajdziesz strony deweloperów z propozycję mieszkań i zamieszczonymi zdjęciami, mapami, opisami i cenami. Wtedy będziesz mogła zorentować się ile kosztuje mieszkanie które by Cie zainteresowało

1dorota
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 25 sie, 2015 16:10

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do POGADUCHY

cron