Wybory Prezydenckie 2015

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 23 lip, 2015 12:02

zgadzam sie Kukiz zrobił swoje i jestem za to wdzięczny - to była dobra lekcja uświadamiania Polaków że nie zyją w pieknym i dobrym kraju tylko jakieś iluzji kraju - ale trzeba przyznac ze teraz kukiz będzie mial gorzej bo wybory parlamentarne to jednak większa sztuka

kmita9
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2015 04:51

Cz 23 lip, 2015 12:41

Całkiem możliwe, że zrobił swoje ale to co mamy go całować po stopach ? Teraz on już powtarza ciągle te same gatki szmatki o Jowach. Normalnym pracującym ludziom to już się znudziło. Nikt nie chcę tego w kółko wysłuchiwać. Robią sobie Ci wszyscy na górze żarty z nas.

Skix
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 11:39

Pt 24 lip, 2015 21:40

Obecni rządzący, podobnie jak i opozycja tak bardzo się skompromitowali przez ostatnie osiem lat, że teraz każdy, kto deklaruje, że chce zmieść z powierzchni ziemi ten system jest od razu lubiany. Życzę mu jak najlepiej, jest patriotą, choć nie wiem, czy dobrym politykiem.

jaroslaw55
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 13:14

Wt 25 sie, 2015 16:20

minęło już kilka miesięcy od 1 tury wyborów i okazało się zgodnie z przewidywaniami, że Paweł Kukiz nie ma nic do zaproponowania. Podniósł podobno ceny swoich koncertów i na nich agituje

1dorota
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 25 sie, 2015 16:10

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do POGADUCHY

cron