Zakupy w tesco

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 16 mar, 2006 17:23

UWAGA Oszustki w marketach - ja się naciąłem
Nie wiem, czy robicie tez zakupy w marketach, ja rzadko, ale czasem się mi zdaża i te informacje moga sie przydac. Chce was ostrzec przed tym, co mi sie przydarzylo. Padlem ofiara przebieglych oszustek. Zdarzylo mi sie to w TESCO w Tychach, ale moglo i gdzie indziej i komus innemu. Oszustki dzialaja nastepujaco:
Dwie ladne dziewczyny kolo 20 przychodza do waszego samochodu, kiedy ladujecie zakupy do bagaznika. Zaczynaja myc szyby a piersi im doslownie wyskakuja z bluzek. Kto by nie popatrzyl? Jak im podziekujecie i zaproponujecie pieniadze za wykonana prace, odmówia i poprosza, by ich lepiej podrzucic do nastepnego TESCO. Jezeli sie zgodzicie, obie usiada na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczna sie nawzajem piescic. Nastepnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera sie do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
Mój portfel zostal wlasnie tak skradziony w zeszly czwartek, piątek, dwa razy w sobotę i wczoraj tez dzis mnie nie okradly bo nie moglem ich znalezc :lol:

Avatar użytkownika
pila_senior
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 11:42
  • Lokalizacja: NE2 1RE

Cz 16 mar, 2006 19:17

Znam ten kawal :evil: . Zapomniales dodac na koncu ze dzis Cie nie okradly bo nie mogles ich znalezc :twisted:

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Pt 17 mar, 2006 07:32

hehehe juz lece do TESCO :lol:

Avatar użytkownika
Olaff™
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Wt 14 mar, 2006 18:18
  • Lokalizacja: Newcastle - MORDOR

So 18 mar, 2006 02:14

To Tesco na Kingston Park?
To juz tam jade :P
he, he.

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Pn 27 mar, 2006 12:55

273. WARNUNG!!!! ( / ) schrieb am 23.03.2006 - 16:46:10 Uhr :

Moin
Es sind Betrüger mit einer neuen Masche unterwegs, aud die ich selber bereits reingefallen bin und deshalb wollte ich euch war´nen.

So funktioniert der Trick:

2 sehr gut aussehende 18-jährige Mädchen kommen auf den Supermarkt-Parkplatz zu deinem Auto während Du damit beschäftigt bist, deine Einkäufe in den Kofferraum zu packen. Beide fangen dann an mit Fensterspray und Lappen deine Windschutzscheibe zu reinigen, wobei ihnen dast die Brüste aus den BH`s fallen. Wenn Du dich mit einem Trikgeld bedanken willst, dann weisen sie es ab, bitten Dich aber, sie zu einem anderen Kaufhaus zu fahren. Du willigst ein und beide steigen auf den Rücksitz. Während der Fahrt fangen sie an, es miteinander zu treiben.

Dann klettert eine von beiden auf den Beifahrersitz und fängt an, Dir einen zu blasen während die andere deine Brieftasche stiehlt.

Meine Brieftasche wurde auf diese Art letzten Dienstag, Mittwoch, zweimal Donnerstag, am Samstag UND gestern gestohlen.

Seid also auf der Hut

beathe use


Pn 27 mar, 2006 13:14

????????????

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Śr 29 mar, 2006 01:27

Was? Mozesz to beathe use na angielski przelozyc? Bo chyba smieszne to nawet jest...

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Śr 29 mar, 2006 08:51

poprostu szajka dziewczyn z pod tesco przeniosla sie do niemiec :D

Avatar użytkownika
pila_senior
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 11:42
  • Lokalizacja: NE2 1RE

Śr 29 mar, 2006 20:59

Jade tam :) :twisted: :twisted: :D
a co tam przystojny jestem :P
nie widac ?
ktora by sie oparla heheheh :twisted:

Avatar użytkownika
Cichy
Rozkręca się

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): Cz 09 mar, 2006 19:53
  • Lokalizacja: Gosforth Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do POGADUCHY