Praca w parku rozrywki

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 11 mar, 2016 00:54

Witam, 23 marca przyjeżdżam do Durham, dokładniej the sands, żeby rozpocząć pracę w parku rozrywki Jamie Clark amusements. Jest to obwoźne wesołe miasteczko, którego trasa zaczyna się w Durham. Czy ktoś z was miał możliwość pracować u tego pracodawcy? albo w ogóle w parku rozrywki?

Pracę znalazłem przez agencję Imperial, skontaktował się ze mną przez e-mail pracodawca z Anglii. Cały wyjazd uzgodniłem wymieniając kilka wiadomości e-mail, bez weryfikacji mojego angielskiego (który jest na dobrym poziomie) Czy nie jest to podejrzane? Podobnie jak kasa wypłacana do ręki co tydzień w czwartek(210F do ręki, odkładane 30F co tydzień, wypłacane na koniec kontraktu). To mój pierwszy zagraniczny wyjazd w związku z tym proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam.

stradosfera
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2016 00:43

Pt 11 mar, 2016 06:50

Agencja Imperial nigdy nie płaci "na rękę" tylko na konto.

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

So 12 mar, 2016 10:30

To nie agencja bedzie placila tylko pracodawca,agencja skojarzyla pracownika z pracodawca.
A w wypadku tej pracy platnosc gotowka moze nie dziwic,ale wazne zeby wszystko miec w kontrakcie,zwlaszcza to co ma byc wyplacone na koniec pracy.

Swistak
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Cz 12 sty, 2012 18:20

So 12 mar, 2016 14:04

Ja przez ostatnie 10 lat nie spotkalem sie z zaplata w gotowce zawsze wolaja numer konta .

kudi29
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): Pn 07 mar, 2016 20:24

Pn 14 mar, 2016 22:44

A jakie koszty utrzymania? Pewnie będziesz mieszkać w przyczepie, bo to przecież objazdowe wesołe miasteczko. Czy accommodation wliczone w kontrakcie?

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Powrót do Forum ogólne

cron