ciaza prowadzona w uk

Cz 25 sty, 2007 13:25

czy jest jakas kobieta co miala prowadzona ciaze tutaj?pilne

Avatar użytkownika
asiunia
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): Pn 27 lis, 2006 11:46
  • Lokalizacja: NE9 6NS, gdansk

Pt 26 sty, 2007 23:47

ciąża w uk wygląda trochę inaczej niż w polsce lekarza widzisz tylko na 1 wizycie później całą ciążę prowadzi położna to ona zleca badania bez problemu można wykonać badania prenatale są tu bezpłatne usg wykonuje się 2 razy na poczatku i na końcu ciąży jeśli poród przebiega bezproblemowo tego samego dnia idziesz do domu lekarstwa dentysta są bezpłatne całą ciążę i rok po ciąży

[ Dodano: Pią 26 Sty, 2007 23:58 ]
informacje są sprawdzone w praktyce poznałam położną miałam badania niestety nie urodziłam dlatego jak się odbywa tutaj sam poród znam tylko z teorii na pewno można bezproblemowo dostać środki znieczulające przy porodzie rodzaj porodu jaki chcemy wanna ,domowy też jest bez problemu położne tu są bardzo miłe i mają super podejście do kobiet w ciąży nie ma się czym w tej kwestii martwić i co było dla mnie szczególnie ważne w szpitalu pokoju są pojedyncze ślicznie urządzone typowo jako pokoik rodzinny i jest naprawdę miła atmosfera

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 27 sty, 2007 09:27

dzieki a krew ile razy tu pobieraja, bo ja jestem no juz w 21 tygodniu i tylko raz!jakas lipoa bo w pl mialam conajmniej z 5 razy

Avatar użytkownika
asiunia
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): Pn 27 lis, 2006 11:46
  • Lokalizacja: NE9 6NS, gdansk

N 28 sty, 2007 14:08

badania krwi są 2 chyba że wykryją nieprawidłowości to więcej ale jesli jest w porządku to góra 3 razy jest tu troszkę inaczej ale czy to dobrze to nie wiem ja w polsce ciążę miałam też inaczej prowadzoną kupa badań i wizyt u lekarza a tu tego nie ma pozdrawim serdecznie

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do RODZICE

cron