jakie sa ceny za mieszkanie??

Śr 27 wrz, 2006 16:42

Witam.Chcialem sie zapytac jakie sa srednie ceny za mieszkanie w Newcastle.Chcialbym wiedziec za ile najtaniej mozna cos znalesc?.Czy stawka 20funtow za tydzien jest niemozliwa+rachunki.Czy ktos moze mieszka za takie pieniadze?.Jesli ktos szuka taniej stancji i zalezy mu na pieniadzach ale nie ma z kim mieszkac w pokoju to niech napisze.Pozdrowka

Avatar użytkownika
butcho
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pt 22 wrz, 2006 11:08
  • Lokalizacja: Dolny Śląsk

Cz 28 wrz, 2006 18:35

Hej jasne, że taka cena jest możliwa,wszystko zależy od dzielnicy,ale na Fenham czy Benwell,spokojnie coś znajdziesz,mówią,że to kiepskie dzielnice, ale ja mieszkałam tam 3 miesiące i żyje...życzę powodzenia w szukaniu:)

pani-ka
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 18:46
  • Lokalizacja: Darlington

Pt 01 gru, 2006 23:43

pani-ka napisał(a):Hej jasne, że taka cena jest możliwa,wszystko zależy od dzielnicy,ale na Fenham czy Benwell,spokojnie coś znajdziesz,mówią,że to kiepskie dzielnice, ale ja mieszkałam tam 3 miesiące i żyje...życzę powodzenia w szukaniu:)


Z checia wynajme sobie mieszkanko za 80 funtow tylko daj namiary :lol:

Avatar użytkownika
bull3t4u
Bywalec

  • Posty: 186
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 14:34

Śr 10 sty, 2007 04:34

Szukajcie,a znajdziecie...wyczywam nutkę ironii?! Pytał sie czy to mozliwe, więc napisałam, że tak...wiem ile ja płaciłam i ile płaca niekótrzy moi znajomi. Całego mieszkanka za taką kasę nie wynajmiesz,ale pokój już napewno,może warunki w takich chatach nie sa najlepsze,ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:D

pani-ka
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 18:46
  • Lokalizacja: Darlington

Cz 25 sty, 2007 14:07

20 pounds za tydzień? Oj to raczej lekka przesada- chyba, że to zupełna nora (bez urazy)[/list]

Avatar użytkownika
ciufek
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): So 03 cze, 2006 08:58
  • Lokalizacja: Consett

N 28 sty, 2007 16:01

ja wynajmuje teraz na fenham i place 75 tygodniowo ze wszystkim rachunkami ale mozna szczegolnie tu znalezc cos taniego.masz racje za 20 funtow to bedzie nora ale za 35 moze byc juz ok....powodzenia

Avatar użytkownika
ewcia trojan
Weteran

  • Posty: 305
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 02:42
  • Lokalizacja: polska/warszawa/Portsmouth

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES