Muzycy w Newcastle?

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pt 22 paź, 2010 13:49

ty ludzie, krotko i na temat szukam ludzi b dobrych muzykow by zalozyc zepol...kierunek poprock/indi....piszcie wysylacie pliki bym molg posluchac was...


pozdro!

Arti
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 22 paź, 2010 13:30

Wt 05 lip, 2011 12:16

Zdolny wokalista, ambitny, normalny pozytywnie zakrecony czlowiek szuka ciekawych zdolnych osobowosci grajacych na instrumentach muzycznych:)

w przeszlosci wystepowalem w jednym zespole, z ktorym to mialem pare publicznych wystapien, ale to bylo lat temu:)

Nie che sie tu zabardzo rozwijac...wiem czego chce i to osiagam:) szukam gitarzysow( lead guit, bass) perkusja klawisze by zalozyc zespol:) ja wokal, jak juz wspomnialem...wiem czego chce mam plan, wizje zatem tylko potrzebuje ludzi...nie cwaniakow...ale normalnych zdolnych ambitnych ludzi co chca osiagnac cos wiecej w zyciu...

bardzo mile widziane zdolnosci kompozycyje, pisanie piosenek...pomyslowosc

zainteresowanych prosze o kontakt mailowy lub pod nr tel...07784947416....

Arti
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 22 paź, 2010 13:30

Śr 07 paź, 2015 21:17

Dwaj amatorzy (gitara, bas i automat) z gotowym materiałem, chcą kontynuować projekt shoegaze/dreampop/postpunk który musieliśmy zawiesić w związku z wyjazdem z Polski. Poszukujemy wokalistki - niezbędna dobra znajomość angielskiego, no i oczywiście jakieś próbki własnych wokali. Mile widziana, aczkolwiek niekonieczna umiejętność samodzielnego nagrywania szkiców w domu. Nie wymagamy wirtuozerii, ale w miarę przyzwoity poziom umiejętności jest niezbędny. Jeśli lubisz klimaty Cocteau Twins/Ride/My Bloody Valentine/Joy Division/Siouxsie and The Banshees itp to może spróbujesz z nami?

Nasze próbki dostępne tutaj.

Avatar użytkownika
igrekfau
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Śr 09 wrz, 2015 23:04
  • Lokalizacja: ncstl

So 26 mar, 2016 19:06

Hej, od miesiąca mieszkam i pracuję w Newcastle, jestem wokalistką poszukującą zespołu (hobbystycznie) :) W Polsce śpiewałam w zespole blues-rockowym oraz coś a la smooth jazz ale sięgaliśmy do wielu gatunków, także bossa novy ale i arctic monkeys od czasu do czasu. Mam na imię Kasia.Posiadam próbki :)

CzarnaPorzeczka
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): So 26 mar, 2016 19:01

N 27 mar, 2016 15:13

Witam .
Mam na imię Adrian gram na perkusji od 15 lat jestem absolwentem szkoły muzycznej I stopnia w Krakowie, szukam ludzi pozytywnie nastawionych do muzyki, do stworzenia czegos oryginalnego.
Jacyś chętni?
Pozdro.
A.

adrian350
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Wt 29 lip, 2014 09:36

Pn 28 mar, 2016 21:07

Pytanie do Czarnej Porzeczki
Czy jest możliwość posłuchania Ciebie, tzn na wspomnianych próbkach, byłbym bardzo wdzięczny gdybyś coś mogła podrzucić na themarcelbass@gmail.com :cool:

Avatar użytkownika
marcelbass
Rozkręca się

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Cz 17 mar, 2011 09:03
  • Lokalizacja: Lubelskie

Wt 12 kwi, 2016 04:41

Witajcie!
Wokalistka , basista oraz perkusista poszukują doświadczonego gitarzysty do polskiego zespołu rockowego .
Chcemy ruszyć z koncertami juz w czerwcu , mamy osoby zajmujące sie promocja oraz organizacja koncertów w całej uk .
Czekamy na wasze zgłoszenia !
Pozdrock.
adrian.marczyk@icloud.com

adrian350
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Wt 29 lip, 2014 09:36

Cz 14 kwi, 2016 19:55

Poszukuje nauczycila muzyki dla chlopca 7 lat jarek 07780383813

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

Wt 09 sie, 2016 14:50

Czesc moi drodzy artysci!!
Jesli potrzebujecie dobrego pianisty/klawiszowca; wielogatunkowego producenta; chcecie wydac plyte badz zalozyc swoja artystyczna strone w dostepnej cenie zapraszam po wiecej info na jewelirtishy@gmail.com
Pozdrawiam!
J.

Avatar użytkownika
Jewelir
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Wt 09 sie, 2016 14:38
  • Lokalizacja: Sunderland

Wt 09 sie, 2016 22:47

No nie wierze Jewelir.
Ty to taki Jack of the all trade. Prowadzisz schronisko dla psów, sprzedajesz posiłki na wynos i zajmujesz się produkcją muzyczną.
A dopiero 3 dział forum przeglądam.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Cz 11 sie, 2016 21:16

andypolo akurat produkcja zajmuje sie moj partner :P
Uwierz, ze firma zajmujaca sie produkcja muzyczna nie koliduje z gotowaniem czy zamilowaniem do zwierzat :P Trzeba tylko miec umysl otwarty :) nie kazdy prowadzi zycie przed TV ;)

Avatar użytkownika
Jewelir
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Wt 09 sie, 2016 14:38
  • Lokalizacja: Sunderland

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do HOBBY UK