Poznam miłą kobitke :-)

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 14 paź, 2015 22:07

Witam mam na imię Grzegorz 38 latek i poznam jakąś fajną, miłą kobitke z okolic Consett, Newcastle, Gateshead, Durham, Darlington. Zdjecia wyślę na pocztę po wcześniejszym zapoznaniu :-)

kostek977
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Cz 28 cze, 2012 09:41

Pt 19 sie, 2016 10:38

A próbowałeś szukać tutaj http://www.polishhearts.co.uk/pl/a/sympatia_uk? Myślę, że to będzie odpowiednie miejsce :) Jest tak mnóstwo ludzi - Polek, Polaków, którzy również przebywają na terenie UK u chętnie poznają jakieś nowe osoby. Na spacer, do kina czy na obiad - poszukaj, może ktoś się trafi.

magda906
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): Śr 10 cze, 2015 18:15

Pt 19 sie, 2016 17:41

Jestem w podobnej sytuacji jak kolega który założył temat i prpóbowałem strony polish hearts i jest to jedna wielka ściema niestety. Na stronie jest darmowa możliwość wysyłania "prezentów" i jak się jest facetem to dostaje się dużó takich prezentów od ślicznych dziewczyn itd ale możliwość konwersacji następuje dopiero po wykupienia konta premium. Kiedy kupi się już konto premium i napiszę nawet do tych dziewczyn które wysyłały prezenty 0 oddzewu. Większość kont jest tam fikcyjnych aby tylko przyciągać nowych klientów. Możesz spróbować a może się uda.

Ja sobie już dałem spokój mimo ,ze mam 26 lat jestem przystojny dobrze zbudowany mam dobrą pracę i tak nie potrafię nikogo tu znaleźć więc niestety w najbliższym czasie wracam do Polski.
Ale powodzenia Andrzej !

Joshua121
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Wt 22 gru, 2015 23:13
  • Lokalizacja: Katowice/Gateshead

N 21 sie, 2016 21:29

Dokladnie zgodnie z powyzszym ciezko jest znalezc normalna osobe choc i ja nie mam wygorowanych wymagan co do drugiej osoby niewatpliwie od kilku lat jestem sama mam swietna prace ktora ciagle mnie rozwija, plaszczyzna zawodowa uklada sie swietnie ale coz z tego jak czlowiek wraca do domu i tak naprawde jest sam, sam z myslami sam z ta dominacja emocjonalna zarowno w zyciu indywidualnym jak i zbiorowym. Wiekszosc z nas na obczyznie podejmuje swiadoma selekcje i substytucje przeslanek ktore utrudniaja komunikacje wiekszosci ludziom..nie generalizuje ani nie szufladkuje nikogo i nigdy ale z mojego punktu widzenia kazdy ma jakas droge ktora musi przebyc oczywiscie nie szukajac nic na sile...pozdrawiam i zycze powodzenia..

flores
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Wt 17 cze, 2014 22:19

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do POGADUCHY

cron