gdzie sie zamieszkac na polnocy?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 09 sty, 2017 18:16

Jeszcze chciałam zasugerować Consett.
Przedmówcy mają rację. najpierw rekonesanas, kupowanie domu w ciemno bo tanio to troszkę szalony pomysł moim zdaniem

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Pn 09 sty, 2017 18:38

Jolantina a pisalas o Peterlee czy Hartlepool? :) Oczywiscie, ze najpierw chcemy cos wynajac, ale pracujac i majac male dziecko moze nie byc za wiele czasu na zwiedzanie ;) Do niecheci jestem raczej przyzwyczajony, bedac przelozonym anglikow, jednak boje sie o agresje w stosunku do rodziny. Poznalem kilka osob, ktore mieszkaly na polnocy i przyjechaly tutaj wlasnie z tego wzgledu, stad moje obawy.

luton
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): So 07 sty, 2017 19:43

Wt 10 sty, 2017 08:53

Na pewno nie celuj w najtansze, bo jak pisali przedmowcy, cena ma swoj powod. Boisz sie o agresje? Nie wybieraj tanich dzielnic. W takich gdzie w wiekszosci mieszkaja normalnie pracujacy ludzie bedzie znacznie spokojniej, choc oczywiscie z sasiadami masz zawsze loterie:) Wybor miejsca i kupno domu to temat rzeka, kazdy szuka czegos innego (mozliwosci dojazdu do pracy, spokojna okalica, lokalne atrakcje, dobre szkoly, bliskosc do morza, gor, etc, transport publiczny, odleglosc od centrum, odleglosc od lotniska z ktorego sie najczesciej korzysta i wiele wiele innych), natomiast w miare normalny dom na pewno nie bedzie kilkukrotnie tanszy niz na poludniu. Przy duzym szczesciu moze o polowe przy porownywalnych warunkach, ale to naprawde przy duzym szczesciu.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wt 10 sty, 2017 09:30

Realna cena za dom w dobrym stanie i dobrym miejscu to 80tyś.
Pisałem ci na priva. Wciąż aktualne.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Wt 10 sty, 2017 13:04

Hartlepool and Middlesborough to nawet nie wspominam :)

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Wt 10 sty, 2017 17:13

Dzieki za rady, choc troszke ostudziliscie moj entuzjazm ;) Jeszcze kilka miesiecy musimy tu zostac z roznych wzgledow no i rozwazyc wszelkie za i przeciw.

luton
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): So 07 sty, 2017 19:43

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Powrót do Forum ogólne

cron