O CO CHODZI??????

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 31 mar, 2006 20:16

Widzę ze czytacie temat UWAGA ale zero komentarza!!!!!!!!!
O CO CHODZI????????????

szubekx
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pt 24 mar, 2006 23:05
  • Lokalizacja: LUBLIN

Pt 31 mar, 2006 22:43

szubekx napisał(a):Widzę ze czytacie temat UWAGA ale zero komentarza!!!!!!!!!
O CO CHODZI????????????


nie kazdy jest w temacie Szubex, i nie kazdy byl tam.
Moze jak masz maila do tej agencji, popros zeby cos napisali na ten temat, czy na forum czy do ciebie.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 31 mar, 2006 22:46

jeżeli dobrze widzę, ten sam temat poruszasz w conajmniej 3 miejscach na forum. po co?? pisz w jednym temacie,szczególnie że twoje pytania dotyczą tej samaj sprawy :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 01 kwi, 2006 00:37

Powyzszy temat mnie zaintrygowal...
Z tego powodu, jak i dlatego, ze kolega szuka roboty dla brata, wykonalem telefon pod podany nr.
I tu pojawia sie pytanie:
Czy ktos potrafi mi powiedziec co to za nr lokalny zaczynajacy sie np: 087...
Czy to nie jakies male teleaudio? Bo zjadlo mi troche za duzo jak za minute rozmowy z lokalnym nr-em :cry:
Ale do rzeczy!
Odebrala mila pani, ktora polskim angilskim przedstawila sie i zapytala czego sobie zycze. Ja wiec, ze szukam pracy dla kolegi, itd. Na to pani juz po polsku, ze niestety nie ma kolezanki, ktora zajmuje sie sprawami obcokrajowcow ( :shock: ) i , ze jesli chce wiecej info powinienem zadzwonic za jakis czas...
Co oczywiscie uczynilem.
I tu juz rozmawiajac z wlasciwa pania (o czywiscie z polka) dowiedzialem sie, ze w tej chwili nic nie moze mi zaproponowac (dla osoby sredniokwalifikowanej) i moze cos sie pojawi w przyszlym tyg., bo beda ROZMOWY Z KONTRACHENTEM.
Ale! Na jakiekolwiek posrednictwo, czy info moge dopiero liczyc po przeslaniu danych (CV). Tu na moja prosba pani podala mi maila, ktorego moge wykorzystac do tego celu: mail byl bardzo glupawy zalozony na interiiPL :wink:
Reasumujac.... na pierwszy rzut oka i ucha wszystko malo profesjonalnie.
Jakas partyzantka posrednicza, czy cos takie wyglada, a moze to poczatki Wielkiej Firmy, a ja tak od razu negatywnie....
Brak odpowiedzi na Twoje posty tlumacze mala znajomoscia firmy i tematu, ktorej dotycza.
Jesli myle sie w moich ocenach moze wypowie sie ktos kto korzystal z ich uslug lub tam pracuje (pewnie maja komputery, a skoro pracuja tam panie mowiace po polsku, to by bylo dziwne aby tu nie zagladaly :roll: ).

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

So 01 kwi, 2006 08:24

Ok. Mi chodzilo o to ze znalazlem HOSTEL z takimi numerami jakie podala mi niby agencja. Wiec uwazam ze pytanie bylo proste.
Czy agencja moze miescic sie w Hostelu??!!!!!!!

szubekx
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pt 24 mar, 2006 23:05
  • Lokalizacja: LUBLIN

So 01 kwi, 2006 08:27

a skad my to mamy wiedziec? pomysl troszke czlowieku. moze tak, moze nie, a zreszta nie wiem

dudek


So 01 kwi, 2006 08:48

tom napisał(a):Czy ktos potrafi mi powiedziec co to za nr lokalny zaczynajacy sie np: 087...
Czy to nie jakies male teleaudio? Bo zjadlo mi troche za duzo jak za minute rozmowy z lokalnym nr-em :cry:


Akurat nr telefonu zaczynający się na 087... to nic nowego. Jestem zarejestrowana w dwóch agencjach, które też wykorzystują te numery (rzadko do nich dzwonię, raczej malie wysyłam :D ), nasza przychodnia lekarska też ma numer telefonu zaczynający się w ten sposób - po wybraniu numeru tonowo wybieram jedną z opcji - czy chcę receptę, czy chcę się zarejestrować do lekarza, czy jeszcze może coś innego.

Marta
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 10:09

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Powrót do Forum ogólne