Rodak ma sprawę

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 09 lut, 2018 23:26

Cześć.
Chciałem zwrócić się z nieśmiałą prośbą. Jedna z firm z Waszych okolic chce sprzedać sprzęt rolniczy. Jest to traktor, a właściwie traktorek. Wszystko wygląda zachęcająco, kontakt po stronie sprzedającego też jest spawany, jednak cały czas gdzieś z tyłu głowy mam obawę że jest to ściema. Tym bardziej, ze coraz częściej słyszy się o fałszywych ogłoszeniach i sytuacjach kiedy ktoś zapłacił a towaru nigdy nie zobaczył. Ale przechodząc do rzeczy.
Czy jest taka szansa, żebym znalazł osobę, która podjechałaby do Cleadon i sprawdziła czy sprzęt rzeczywiście istnieje (mam dokładny adres) i czy jest sprawny. Przy okazji można "poszaleć" niewielkim ciągniczkiem. Zwracam koszty dojazdu i powrotu oraz mogę dorzucić coś jeszcze, bo trochę mi zależy na sprawdzeniu wiarygodności ogłoszenia no i na oferowanym sprzęcie.
Oczywiście szczegóły do uzgodnienia w wiadomościach prywatnych.
Pozdrawiam Bartek

Batrosz
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 09 lut, 2018 23:15

So 10 lut, 2018 08:48

Daj jakieś namiary do siebie

warmenczyk
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): Pn 11 sty, 2010 17:45

Pn 12 lut, 2018 08:57

Cześć,

Chciałem podziękować osobom, które odpowiedziały na moją prośbę i dzięki za udzieloną pomoc. Dzięki temu nie "wpakowałem" się w mega przekręt ogłoszeniowy, mający na celu wyłudzenie kasy od "ciemnego rolnika". Jak widzę proceder nadal trwa...

Fajnie jest wiedzieć, ze można liczyć na Waszą pomoc.

Pozdrawiam
Bartek

Batrosz
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 09 lut, 2018 23:15

Pn 19 lut, 2018 09:58

Na rodaków z North East zawsze możesz liczyć. Tu osiedliła się śmietanka z całej Polski. :D

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

N 29 kwi, 2018 14:54

witam chcialbym spytac,wraz z rodzina chcemy sie przeprowadzic do sunderland a dokladnie peterlee,co mozecie mi powiedziec jak tam z praca i ogolnie czy spokojnie tam jest,dzieki

akmfa
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2018 14:42

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do POGADUCHY

cron