Wariatkowo zwane Polska...

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 05 sty, 2007 22:14

A ja w Polsce widzialem nawet t-shirty z takim logo :mrgreen:
Obrazek
pewnie gdzies na necie sprzedaja :twisted:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Pt 05 sty, 2007 22:43

Bradzo wygodnie powiedzieć że za wszystko odpowiedzialny jest Kaczyński. Dlaczego nie wyjechaliście do Anglii 5 lat temu ?? Tak było słodko i przyjemnie w Polsce że nie warto było wyjeżdzać?? A pamiętacie Towarzysza Millera ??
Teraz wszyscy krzyczą "Musiałem wyjechać bo wybrali Kaczyńskiego"
Od kilkunastu lat w Polsce jest praktycznie tak samo a jednak emigracja nasiliła się dopiero kiedy wstąpiliśmy do unii i niektóre kraje otwarły granice dla nas. dlaczego?? bo jest to banalnie proste. Wyjazd do Anglii jest teraz prostszy niz np. do Ukrainy która jest naszym sąsiadem - każdy może do Anglii pojechać (wystarczy że ma wazny paszport) i podjąć pracę.
Żeby była jasność - nie jestem ani nigdy nie byłem zwolennikiem PIS-u i braci Kaczyńskich ale nie lubię uogólnień i sztucznego kreowania rzeczywistości. Może i stać nas na lepszy rząd i lepszego przezydenta ale nie przemawiajcie w imieniu narodu bo nie macie do tego prawa.
Czekam na ciosy :D

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

So 06 sty, 2007 09:20

ja nie nie oddam mojego glosu dopuki nie zobacze na liscie wyborczej kogos komu warto zaufac i powierzyc POLSKA RZECZPOSPOLITA !!!!!!

magda82
Rozkręca się

  • Posty: 30
  • Dołączył(a): Cz 04 sty, 2007 18:23

Pt 09 lut, 2007 15:22

a komu w tych czasach można ufać? wystarczy ze tylko poczują zapach pieniędzy i już się wgłowach przewraca

Pozdrówka

Majkel

Avatar użytkownika
majkello1986
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 01:30

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY

cron