psycholog potrzebny

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 12 wrz, 2018 22:46

a ja polecam Psycholog Szczepaniak, bardzo dobre referencje i certyfikaty. Konsultacje na Skypie w języku polskim i angielskim. Dane kontaktowe i więcej informacji o Pani Psycholog znajdziecie na https://szczepaniak-psychology.eu

annaadrian
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 12 wrz, 2018 22:36

Pt 05 paź, 2018 15:55

OlaQ napisał(a):Jeśli bardzo ci zależy na polskim psychologu, to polecam konsultacje przez Skype'a, jakie prowadzi kilku specjalistów z Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk w Warszawie: http://psychoterapia-kielczyk.pl/konsultacje-psychologiczne-online-przez-skype/
Większość z nich ma bardzo dobre opinie, nawet znam osobiście kilka osób , które leczyły się w tej poradni i wszyscy sobie chwalą.
Na miejscu nie jestem ci w stanie nikogo polecić, bo raczej nie rozglądam się za taką pomocą. Zresztą, ciężko polecić kogoś konkretnego, nie wiedząc czy szukasz specjalisty, który miałby ci pomóc w jakiejś konkretnej przypadłości, czy tylko do ogólnej psychoterapii, bo wiadomo, że nie każdy sprawdza się równie dobrze we wszystkim.


Thanks for the link.

carrotvein
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 05 paź, 2018 15:51

Śr 31 paź, 2018 00:11

Najlepszych psychologów i to on line znajdziesz tutaj psychomedic.online . Pomoga na 100%. Rejestracja tez jest on-line i to 7 dni w tygodniu.

karin83
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Wt 16 cze, 2015 06:13

Cz 18 lip, 2019 15:11

Terapie online są coraz bardziej popularne, ja jestem za. Jeszcze jak tak dobra klinika jak Psychomedic zajmuje się ta forma wsparcia to tym bardziej. Specjaliści wysokiej, światowej klasy, spore doświadczenie i ogromna wiedza połączona z umiejętnością jej wykorzystania

marysia83
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Wt 16 cze, 2015 06:23

Pt 07 sie, 2020 21:07

Znajmy po amputacji korzystał z pomocy specjalistów współpracujących z programem Po Amputacji, mega pomogła mu taka szybka terapia i wraca do normalności, także dzięki specjalistycznej protezie z programu. Nie bez znaczenia było tez zapewne wsparcie psychologa przed amputacją, kolejne etapy przed nim, ale liczę na sukces.

magda906
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): Śr 10 cze, 2015 18:15

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do Forum ogólne

cron