Grillowanie w ogrodzie w bloku

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 23 mar, 2022 08:20

Mamy mieszkanie w bloku, jednak do naszego mieszkania przynależy balkon. Czy możemy w takim przypadku grillować czy jednak raczej lepiej jest sie wytrzymać? Chodzi o jednego upierdliwego sąsiada, który widzi w tym problem.

Milosz
Rozkręca się

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): Pn 23 mar, 2015 14:52

Cz 24 mar, 2022 07:23

Grill nie pali się cały dzien i cała noc i to na dodatek codziennie ,ze nie można wywietrzyć, rozwiesić prania czy posiedziec na balkonie. To zwykła upierdliwość sąsiedzka nic więcej. Ja całe zycie mieszkałam na parterze . I co prawda grilla nie paliliśmy nigdy, niemniej jednak sąsiad obok owszem - jego ogródek, jego trawa i jego sprawa co robi na „swoim terenie” uważam, ze trochę zapachu jeszcze nikomu nie zaszkodziło ani tym bardziej nie uprzykrzylo życia żeby wywiązywać afery.

Jeśli jednak obawiasz sie, że dym będzie przeszkadzał sąsiadóm i mozesz mieć z tego powodu problemy, polecam przejrzeć sobie po prostu grille gazowe ( aktualnie spory wybór ma Leroy Merlin, dobrze jest wybrać się na pewno do sklepu aby zobaczyć sobie je na żywo).

Aktualnie zreszta mam taki grill na swoim balkonie oraz jestem z niego bardzo zadowolona, wygodniejszy w grillowaniu, nie trzeba męczyć się z rozpalaniem. I mi osobiscie jedzenie bardziej smakuje, nie ma ryzyka, ze będzie przypalone z zewnątrz oraz surowe w srodku.
Obrazek

pep
Bywalec

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Cz 24 lip, 2014 06:50

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do POGADUCHY