Czy warto jest decydować się na projektanta wnętrz?

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 12 kwi, 2022 08:31

Witam! Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Jak urządzić mieszkanie? Kogo najlepiej wziąć, fachowca czy projektanta wnętrz? Czy projektant wnętrz jest tani? Jeżeli tak, to kogo polecacie? Jestem z okolic Warszawy. Będe wdzięczna za odpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam

malenka123
Rozkręca się

  • Posty: 86
  • Dołączył(a): Pn 21 lip, 2014 19:06

Wt 12 kwi, 2022 09:50

Wszystko zależy czy masz jakąś smykałke do projektowania wnętrz, czy to lubisz... Bo w dzisiejszej dobie internetów jest wiele darmowych programów do projektowania wnętrz, jak i grup takich jak ta oraz np pinterest.
Odnośnie pytania czy brać fachowca zależy co sami umiecie zrobić ? Jeśli nie masz pod ręką złotej rączki to polecam wziąć fachowca, oczywiście z umową.
My niedawno kupiliśmy stary dom i remontujemy go sami. Mąż dużo rzeczy umie zrobić a czego nie umie to się uczy z yt. Na fachowców nas nie stać, tym bardziej że nie mieszkamy w Pl.
Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz to jest moje hobby. Może nie jestem profesjonalistą ale lubię to robić ;)
Poza tym na wielu stronach możesz skorzystać z darmowych programów do projektowania. Sklep Leroy Merlin umożliwia (link niedozwolony)
Swoją drogą polecam ich meble kuchenne, bo są naprawdę dobrej jakosći - szczególnie ta seria:

pep
Bywalec

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Cz 24 lip, 2014 06:50

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do POGADUCHY

cron