ksiegowa

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 23 paź, 2014 20:19

hej zna ktos jakas dobra ksiegowa z tyne and wear

agata79
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 19 wrz, 2014 19:47

Cz 23 paź, 2014 22:47

nie znam wielu księgowych z tego rejony. Ale z tą Panią miałam osobiscie doczynienia. moge powiedziec jedno - zna się na rzeczy jak mało kto
http://www.polnews.co.uk/index.php/pols ... astle.html

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Cz 23 paź, 2014 23:42

odradzam ta pania ktora poleca pemkad, z mojego doswiadczenia wynika iz pani wogole nie zna sie na rzeczy, nie potrafi miedzy innymi odpowiedziec na proste pytania (przyklad: z czego wynika ta kwota w rozliczeniu? odp: nie wiem, oni to jakos tam licza), ale kazdy ma swoj wybor chcesz to korzystaj z uslug tej pani, ja nigdy wiecej po tym jak zaplacilem za cos czego nie musialem placic..

rebicek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): Śr 09 gru, 2009 20:56

Pt 24 paź, 2014 15:13

Witam Rabicek
z przykroscia czytam Pana wypowiedzi....
dziekuje za Pana konstruktywna krytyke .....

jakby Pan byl tak uprzejmy przyblizyc temat owej niekompetencji z mojej strony, bylabym wdzieczna, latwo jest rzucac oszczerstwa bez slowa wyjasnienia o co chodzi...

Avatar użytkownika
ABService
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Cz 17 kwi, 2014 11:31
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

Pt 24 paź, 2014 23:08

Kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini i ja to wlasnie uczynilem.. Chcecie to korzystajcie z uslug tej firmy ja juz dziekuje..

rebicek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): Śr 09 gru, 2009 20:56

So 25 paź, 2014 10:38

Rebicek
tak wlasnie myslalam....

pozdrawiam DOMNIEMANEGO MOJEGO KLIENTA[/b]

Avatar użytkownika
ABService
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Cz 17 kwi, 2014 11:31
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

Cz 12 maja, 2022 06:34

Rozliczanie sasmodzielne nie jest takie proste, szczegolnie jeśli posiada się firme. Sama początkowo chciałam rozliczać się sama i faktycznie na poczatku mi to wychodziło. Potem jednak miałam coraz więcej dokumentów oraz księgowanie zajmowało mi zbyt wiele czasu. Który moglam przecież przeznaczyć na prowadzenie firmy. Z tego też powodu zdecydowałam się na skorzystanie z usług profesjonalnego biura rachunkowego:
https://link

Zerknij sobie na stronę. Możesz poczytać sobie tutaj o zaletach takiego rozwiązania.

malenka123
Rozkręca się

  • Posty: 86
  • Dołączył(a): Pn 21 lip, 2014 19:06

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Powrót do Forum ogólne

cron