Pytanie

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 04 kwi, 2006 15:15

Jak mozna zyc w Newcastle zarabiając 5.05 funta na godzine pracując na 1 etat ?Zcy mozna cos zaoszczedzic ?Ile wynoszą miesięczne
wydatki?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Adrian

adek1003


Wt 04 kwi, 2006 21:42

Mozna spoko zyc, i niezle zaoszczedic :wink: Tylko musisz sobie odpowiedziec na jedno proste pytanie:"co tak naprawde w zyciu lubisz robic?" :lol:

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Wt 04 kwi, 2006 22:03

Naprawde mozesz tu smialo przezyc za taka kase i jeszcze ci zostanie, ale czy cos zaoszczedzisz zalezy od tego ile bedziesz na zycie wydawal.
No i troche godzin w tygodniu musisz przepracowac, ale ogolnie jest naprawde spoko, o wiele latwiej niz w polsce.

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Śr 05 kwi, 2006 07:08

A mieszieczne wydatki wynosza... dokladnie tyle ile wydasz :lol:

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Śr 05 kwi, 2006 16:18

* wynajecie pokoju - okolo 40-50 tygodniowo + rachunki (woda, gaz, etc...)

* CT - w zaleznosci od dzielnicy okolo 50-90 miesiecznie

* Jedzenie - jak zacisniesz pasa, nie bedziesz sie wysilal i gotowal obiadow, tylko zapychal sie gotowym zarciem z puszki i hot dogami mozesz wydac 15-20 tygodniowo

* Bilety autobusowe - w zaleznosci od odleglosci do pracy - okolo 10

* inne przyjemnosci - w zaleznosci od potrzeb :wink:

Zaoszczedzic sie za bardzo nie da zarabiajac minimum. Chyba, ze kogos zadowoli odkladanie L10-20 tygodniowo. W skali miesiaca to ok. L80 - dla mnie malutko, dlatego nawet nie nazywalabym tego oszczednosciami, bo tyle to ja tygodniowo wydaje na........ :wink: :lol: :wink: :P

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 06 kwi, 2006 09:15

Witam

Mam ten sam problem w Polsce mam żonę i dwoje zarabiam 1300 zł w Newcastle zapewne zarabiałbym też około 5,05 na godz . Pytanie brzmi ile mógłbym wysłać kasy do Polski czy mój wyjazd ma wogóle jakiś sens biorądz pod uwagę to że znajomi na początek propnują mi darmowe mieszkanie na okres pierwszych miesięcy pracy w Angli.

pozdr.Piotr

Avatar użytkownika
gizmo
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): Pn 27 mar, 2006 13:42
  • Lokalizacja: Newcastle Wallsend

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Powrót do Forum ogólne

cron