Dziki zachod na Wschodzie?!

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 16 mar, 2007 21:55

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 16 mar, 2007 23:00

Same afery i rozgrzebywanie przeszłości. Szkoda tylko, że nawet publiczne powieszenie byłych komunistów, lub rozstrzelanie nie poprawi szkolnictwa, służby zdrowia, dróg, nie poprawi poziomu życia. Jedyne, do czego się to przyczynia to, że coraz więcej ludzi staje się tym znudzonych i wyjeżdża za granicę - jest jakiś pozytyw.

Żal mi tego, że ludzie nie potrafią dokonywać wyboru, tylko kierują się charakterystycznymi odruchami socjologicznymi.

Żal mi tego, że w polsce podczas wyborów samorządowych zawsze wchodzi pierwsza i ostatnia osoba z aktualnie popularnej partii, lub taka której nazwisko jest znane.

Jak kraj, w którym nikt się nie interesuje wyborami, gdzie to raczej przypomina lotto - może nazywać siebie demokracją?

Wiele takich pytań można zadać:) Ja staram się nie czytać onet.pl, wp.pl i innych polskich portali, po co się denerwować? Paszport zdam, jak tylko dostane brytyjski :)

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do POGADUCHY