LPG!! gdzie tankowac? ile kosztuje

Pn 19 lut, 2007 13:58

Czesc!

W kwietniu zjezdzam do Ncastle autem z instalacja gazowa. Pytanie: czy jest mozliwosc tankowania LPG, ile kosztuje litr gazu i czy sa jakies warsztaty samochodowe serwisujace instalacje LPG? Jakie polskie warsztaty w garazach itp.:)

dzieki, narazie


Tomek

Avatar użytkownika
TomekK
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 13:29
  • Lokalizacja: Legnica/Mainz

Pn 19 lut, 2007 19:23

Jedyna mi wiadoma stacja LPG jest zaraz przy zjezdzie na most do Newcastle obok Metro Radio Arena. Stacja chyba Shell'a a LPG jest za 39.99. Pozdro

Avatar użytkownika
David17
Bywalec

  • Posty: 216
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 23:35
  • Lokalizacja: NCL

Śr 28 lut, 2007 12:43

stacji jest pełno ale dokup sobie koncuke bo sa inne ja niedawno tu przyjechałem jakosc gazu duza lepsza niz w pl

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Cz 15 mar, 2007 14:19

Witam
Ja mam od 6 miesiecy samochod na gaz w Anglii. Tankuje na stacji Dixons na Westerhope (niedaleko Kingston Park). Obecnie cena wynosi 42 pensy za litr, podrozalo jakis miesiac temu, wczesniej bylo po 40p. Ceny jakie widzialem w Anglii to od 40 - 50 pensow za litr. Gaz bardzo dobry - nigdy po zatankowaniu gazu w Angli nie mialem zadnych problemow - takze jakosc oceniam dobrze. Jesli zajrzycie na strone http://www.getlpg.org.uk/stations/tyne-and-wear to tam jest wykaz stacji w naszym regionie (tyne and wear). Sa tam opisy stacji z numerami telefonow - warto wczesniej zadzwonic i zapytac czy sprzedaja LPG bo informacje moga byc nieaktualne i tak np na stacji na Kenton Way nie zatankujecie gazu bo zostal stamtad wycofany a w ogole to juz nie jest stacja Safeway tylko Tesco. Jesli chodzi o koncowke do gazu (przejsciowki z polskiej na angielska) mozna ja kupic na allegro za ok27PLN. Polecam od razu kupic koncowke uniwersalna (cena ok55pln) tzn. sa dwie koncowki jedna dziala w angli a druga w holandii (takze jadac do polski bedziecie mogli zatankowac gaz po drodze). Z tego co sie orientuje to przy pomocy tych dwoch koncowek mozna zatankowac gaz w calej europie - tak przynajmniej pisali w opisie tej przejsciowki. I pamietajcie ze w holandii lub anglii gazu wam nikt nie zatankuje - musicie to zrobic sami. Pozdrawiam

sebomomo


Wt 20 mar, 2007 13:09

dzieki za info!!

pozdrawiam

Avatar użytkownika
TomekK
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 13:29
  • Lokalizacja: Legnica/Mainz

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do MOTO UK

cron