Uni Northumbria - opinie

Pt 20 kwi, 2007 16:00

WItam

Wiem,ze sa tu na forum studenci tego Uniwerku. Jaka macie o nim opinie, czy warto waszym zdaniem studiowac w Newcastle? Ja mam oferte na psychologie ( uni Northumbria) ale wiele znajomych z Polski mowi ze sie oglupie w Anglii na studiach i jak czytam fora to niewiem co myslec

paulina_koala
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): Wt 28 lis, 2006 18:17
  • Lokalizacja: SZCZECIN / NE29 NORTH SHIELDS

Pt 20 kwi, 2007 18:07

oglupisz sie? raczej nie...po prostu przestaniesz sie uczyc regulek na pamiec i niepotrzebnych rzeczy. w Anglii uczysz sie rzeczy praktycznych, ktore moga Ci sie przydac w przyszlosci. coprawda Nothumbria nie nalezy do czolowki univerkow i ja na nim nie studiuje ale mysle ze univerek nie jestnaprawde zly. natomiast jezeli masz szanse to proponowal bym Newcastle University gdyz jest o wiele lepszy. sam aktualnie staram sie o przeniesienie na Newcastle.

pozdrawiam

diste01
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 21:25

Śr 25 kwi, 2007 12:07

studia w Anglii: jak wyzej napisano, system ksztalcenia inny. mniej teorii, wiecej praktyki. na pewno z korzyscia dla pracodawcow w przyszlosci.

Northumbria University: uniwerek kreuje image nowoczesnej uczelni. poza tym mocno inwestuje w rozbudowe. ale poziomu ksztalcenia tam nie znam.

ja jestem zadowolona z Newcastle University. polecam :)

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron