naprawa audi A4

Pn 30 kwi, 2007 18:23

racja.
dla prawdziwego fachowca nie jest istotne gdzie cos naprawia jesli wie jak sie do tego zabrac. gdybym myslal ze chodzi o wymiane silnika to raczej bym sie za to nie bral nawet w garazu bo to sie chyba nie oplaca ;-). jednak jeszcze troche a ktos zacznie radzic ze trzeba jechac do serwisu zeby dolac plynu do spryskiwaczek!!!

zadzwonilem do swojego kolegi, jutro wezmie z pracy komputer do auta i zabaczy co sie da zrobic (przed swoim domem). moze to pierdola i po sprawie jesli nie to i tak bywa.........ale odsylac ludzi do angielskich fachowcow tylko dlatego ze zaplaci sie za naprawe wiecej czy taz dlatego ze ich klucze sa bardziej firwome moga osoby ktore nigdy tego same wczesniej nie probowaly. a ja niestety po3 latach mam troche doswiadczen
P.S. wiem ze w Polsce o polityce i naprawie auta kazdy ma cos do powiedzenia. dzieki za rade tym ktorzy sie znaja na temacie :D

sułek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 13:37

Pn 30 kwi, 2007 18:37

thesad napisał(a):
sss napisał(a):
thesad napisał(a):Sulek.

Ja Ci radze napisac ten post od nowa w ogloszeniach (bo wtedy obejdzie sie bez komentarzy ludzi ktorzy nie maja nic do powiedzenia), bo jak mogles zobaczyc wszystkie madrale sie wypowiadaja a zadna tak naprawde Ci nie pomogla.


:lol:

to Ty pomogles najwiecej piszac ten post :lol:

thesad jak jestes taki dobry w serwisowaniu TDI na ulicy to pomoz :wink:
zmienic cos- WIEDZAC CO, to i ja moge- tylko powiedz co. Chyba niewidziasz prawdziwego problemu, bo niesiedzisz w temacie :mrgreen:

SERWIS, NAPRAWA lub WYMIANA.
serwis TDI na ulicy albo w ogrodku przydomowym?? :lol:
dwie ost. mozna zrobic praktycznie wszedzie, majac narzedzia :wink:

pzdr.


Widze, ze czytania ze zrozumieniem, to cie w szkole nie nauczyli.

Marek napisal
szukam osoby ktora jest w stanie naprawic audi A4 1996r

i
jesli jest ktos chetny na podjecie wyzwania, sprawdzenia co sie dzieje i naprawy prosze o kontakt
, po czym podal numer telefonu.
Nie pytal sie, o rade co zrobic, tylko o kogos kto naprawi za niego.


thesad w czytaniu ze zrozumieniem to Ty jestes najlepszy, ale chyba nieznasz sie na stanie rzeczy i TO TY niepowinienes wypowiadac sie w tym dziale. potrafisz- pomoz. kazdy pomaga jak moze, a jesli uwazasz ze wypowiadaja sie madrale bez pojecia i zasmiecaja forum, to powiadom admina strony- tymsamym pomozesz wszystkim.

reprezentujesz tu moderatora?? :lol:

pzdr. dla Sulk'a mam nadzieje, ze dojdziecie.. :wink:

Avatar użytkownika
sss
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 15:21
  • Lokalizacja: stamtąd

N 06 maja, 2007 21:32

[quote="lucky"][quote="sułek"]

tak przy okazji moj kolega(obecnie lekko zajety) wymienial w moim aucie pasek rozrzadu na tylach swojego ogrodu i nie bylo problemu ;) [/quote]

Ciekawi mnie na jakiej zasadzie twój kolega ustawił rozrząd? Jak na oko naciągnął napinacz to mógł ci pasek przeskoczyć o jeden ząbek i po zagadce....... :mrgreen: [/quote]
zasada jest prosta. napinacz w A4 tdi ma cechy. nie pisz jesli nie masz pojecia.

ogrodnik


N 06 maja, 2007 22:12

ogronik napisał(a):zasada jest prosta. napinacz w A4 tdi ma cechy. nie pisz jesli nie masz pojecia.

Akurat o tym nie wiedziałem, zresztą z zasady nie tykam rozrządów.... :horse:
te zostawiam mechanikom :D

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do MOTO UK

cron