Witam! Czy 70Ł to nie za dużo za pokój w Gateshead?

Śr 15 mar, 2006 10:14

Witam wszystkich uczestników formum. Niedługo zaczynam prace w Geateshead (którą załatwił mi sam Chuck Norris) i byłbym bardzo wdzieczny za kilka informacji na temat tego miejsca i cen tam obowiazujacych. Jak juz pisałem w temacie, mam załatwiony pokój za 70Ł :shock: co wydaje mi sie kwota dosc wygórowaną szczególnie przy zapowiadnaych zarobkach i dlatego chciałbym żeby ktoś napisał mi realne stawki za wynajem pokoju. I jeszcze czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat tego miejsca NE10?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
Olaff™
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Wt 14 mar, 2006 18:18
  • Lokalizacja: Newcastle - MORDOR

Śr 15 mar, 2006 17:33

Olaff™ napisał(a): mam załatwiony pokój za 70Ł


Jak za tydzien to przeplaciles, na Gateshead za 45L to norma, a jak za miesiac do dobra cena :D

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 15 mar, 2006 21:16

Olaff™ napisał(a): mam załatwiony pokój za 70Ł


... a jezeli za tydzien, to czy w tym sa rachunki czy nie? I jaki standart mieszkania? Bo moze mas cos naprawde elegnackiego.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 16 mar, 2006 06:52

No właśnie to jest opłata za tydzień, w cene są wliczone wszystkie madia tzn. 70Ł i nic więcej nie płace. A co do standartu to jeszcze nic nie wiem może w weekend coś się dowiem. Mam mieszkać gdzieś w tej okolicy: NE11 i z tego co widziałem na google wygląda mi to na konice świata :)

Dzięki za zainteresowanie

Avatar użytkownika
Olaff™
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Wt 14 mar, 2006 18:18
  • Lokalizacja: Newcastle - MORDOR

Cz 16 mar, 2006 22:52

Olaff a ja sie zapytam czy jest w to wliczony council tax? To raczej nie media a troche kosztuje dodatkowo.

arek


Pt 17 mar, 2006 02:00

NE10 - moim zdaniem niezle miejsce. Dobre linki transportowe do centrum a zarazem ciche i spokojne osiedla (generalnie, bo tak do konca nigdy nic nie wiadomo).
Cena raczej dosc wysoka (szczegolnie jak na te okolice), ale.... zalezy jaki standart i co jest inn. Czy jest to jeden pokoj w mieszkaniu jednopokojowym (to bardzo ok), czy w domku czterosypialniowym, gdzie 1 kuchnie i 1 lazienke bedziesz musial dzielic z 3-ma (lub wiecej) innymi osobami.
Jak wyglada sprawa kaucji, oplat manipulacyjnych, tv licencji, c.taxu, wyposazenia, sasiadow, grzyba, widoku z okna,ogrodka, miejsca na kucyka i jeszcze wielu, wielu innych rzeczy ktorych na odleglosc nie sposob opisac...
:wink:

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Pt 17 mar, 2006 07:17

arek napisał(a):Olaff a ja sie zapytam czy jest w to wliczony council tax?


Tak council tax jest wliczony. 70Ł i za nic więcej nie płace.

tom napisał(a):NE10 - moim zdaniem niezle miejsce.


Sorry ale na początku sie pomyliłem nie chodził mi o NE10 lecz o NE11. No właśnie to ma być dom czterosypialniowy, kaucji przynajmniej na początku nie będzie a o grzybie i miejscu na kucyka nic mi niewiadomo :lol: :lol: :lol: Więcej o standardzie dowiem się w ten weekend, dobrze że napisałeś o TV bo całkiem mi to z głowy wyleciało, musze sie o to zapytac.

Dzięki za odpowiedzi, miło jest poznać Wasze zdanie.

Avatar użytkownika
Olaff™
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Wt 14 mar, 2006 18:18
  • Lokalizacja: Newcastle - MORDOR

Pt 17 mar, 2006 11:33

NE11 to miejsce (generalnie) duzo lepsze niz NE10. Okolica tzw. Lobley Hill.
Doskonale linki komunikacyjne, dobry dojazd do centrum a jednoczesnie cicha i spokojna dzielnica. Blisko bardzo dobra szkola katolicka i dzielnica przemyslowa z centrum handlowym (Retail World). Sa to potencjalne miejsca, zajec dla Twojej rodziny lub przyjaciol, jak sie zwala :lol:
Wazne jest tez kim beda Twoi wspollokatorzy, sa ludzie z ktorymi nawet za 15 funciorow/week w domu z basenem i widokiem na morze nie mieszkalbym.... :wink:
Suma troche duza, ale jakie masz alternatwy? Alternatywy4? :wink:
Pozdr.

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Śr 05 kwi, 2006 15:42

oczko odpadło !!! temu misiu !!!

Avatar użytkownika
MaciekGEO
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Śr 15 mar, 2006 14:27
  • Lokalizacja: Wałbrzych, Washington

Cz 13 kwi, 2006 15:27

Czesc Olaff,

Tu Iwona. Moze wiesz ktora:) Znalazlam przez przypadek Twoj post tutaj. Jesli chcesz cos tanszego niz 70 zycze powodzenia! To co my Ci oferujemy zawiera w sobie wszystkie rachunki i council tax, a takze cale wyposazenie (meble, sztucce, agd i rtv, posciel i nie wiem co jeszcze)...
Jesli masz jeszcze jakies pytania to napisz do mnie...wiesz gdzie:)
No i zycze powodzenia w szukaniu czegos tanszego???:)
A poza tym napisz do mnie i sie ujawnij
Pozdrawiam serdecznie

ivoona
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Pt 10 mar, 2006 12:11
  • Lokalizacja: Gateshead

Wt 18 kwi, 2006 11:54

Cześć Iwona
ivoona napisał(a):Tu Iwona. Moze wiesz ktora:)

Jasne że wiem;)
ivoona napisał(a):A poza tym napisz do mnie i sie ujawnij

Ja jestem Maciek z Wałbrzycha;). Pisząc tu posty próbuje się rozeznać w cenach. I Jak narazie wychodzi na to że 70Ł to dużo :? ale niekoniecznie :) . Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na miejscu :)
Maciek O.

Avatar użytkownika
Olaff™
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Wt 14 mar, 2006 18:18
  • Lokalizacja: Newcastle - MORDOR

Wt 18 kwi, 2006 16:07

Cześć Iwona ja też jestem Maciek z Wałbrzycha :) i też przyjezdzam 26 :) do zobaczenia ;)
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
MaciekGEO
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Śr 15 mar, 2006 14:27
  • Lokalizacja: Wałbrzych, Washington

Śr 19 kwi, 2006 11:21

:) Wiadomo, ze zanim sie przyjedzie trzeba sie rozeznac na czym sie stoi:)Mam nadzieje, że obaj bedziecie zadowoleni z mieszkania Maćki.
Do zobaczenia na lotnisku i jak macie jeszcze jakies pytania to piszcie.

ivoona
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Pt 10 mar, 2006 12:11
  • Lokalizacja: Gateshead

Pt 21 kwi, 2006 13:43

Na naszej stronie wyswietlala sie ostatnio reklama z Google, ktora oferowala pokoje za 70 funtow wlasnie (w centrum Newcastle)

wiecej info: http://www.ihnewcastle.com/charlottehousetxt.htm

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES