polski nauczyciel w Anglii

Śr 07 mar, 2007 15:06

Witam Wszystkich,
Jestem nauczycielka jezyka angielskiego i bardzo chcialabym znowu zaczac uczyc dzieciaki (i nie tylko), bo bardzo mi tu tego brakuje.. pomyslalam ze moze Wy rodzice podpowiecie mi w jakich szkolach w Newcastle uczy sie najwiecej naszych dzieciakow...moze tam bylabym pomocna:) z gory dziekuje za wszelkie informacje i podpowiedzi :D

nisia.dg
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 07 mar, 2007 14:31

Cz 08 mar, 2007 13:53

nisia.dg napisał(a):Witam Wszystkich,
Jestem nauczycielka jezyka angielskiego i bardzo chcialabym znowu zaczac uczyc dzieciaki (i nie tylko), bo bardzo mi tu tego brakuje.. pomyslalam ze moze Wy rodzice podpowiecie mi w jakich szkolach w Newcastle uczy sie najwiecej naszych dzieciakow...moze tam bylabym pomocna:) z gory dziekuje za wszelkie informacje i podpowiedzi :D


Jest tutaj coś takiego: jeżeli w szkole jest dziecko (nawet jedno), którego pierwszym językiem jest np. polski, to rodzice mają prawo żądać specjalnego opiekuna (właśnie nie pamiętam nazwy). Szkoły sie tym nie chwalą, bo to dla nich kłopot, a i gotówka oczywiście, ale można to załatwić. Może poszukaj, jak to stanowisko się nazywa i zgłoś się do tutejszej oświaty, że możesz kimś takim być. Dzieci przybywa, to i nudzić byś się nie mogła. Niestety, czytałam o tym 2 lata temu i już nie pamiętam dokładnych nazw. Portal, na którym o tym było, się "remontował" i nic nie można znaleźć :(

Grażyna
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Pn 04 wrz, 2006 18:42

Cz 15 mar, 2007 10:21

Dziekuje bardzo za sugestie;) napewno poszperam i dowiem sie wiecej...

nisia.dg
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 07 mar, 2007 14:31

N 27 maja, 2007 20:34

No witam!Mieszkam w Consett z 8letnia córka i męzem - Dominika - nasza córka uczęszcza do tutejszej osiedlowej Junior School - w szkole tej jest obecnie ok 16 dzieci w przedziale wiekowym od 5 lat do 11 czasem po 2-3 uczniow polskich w klasie - w klasie naszej córki jest 3 polskich dzieci - mysle ze jakbys skontaktowała sie z DELVES LANE JUNIOR SCHOOL W CONSETT moze zainteresowaliby sie pomoca dla naszych dzieci za pośrednictwem Twojej Osoby!Ja myśle że taka pomoc tłumacz pol-ang, ang-pol napewno by sie przydał - dzieci czuły by sie bardziej komfortowo!Zycze powodzenia jakby cos to pisz : gosiak0707@op.pl pozdrawiam

[ Dodano: Nie 27 Maj, 2007 21:44 ]
no witam to jeszcze raz ja gosiak podsyłam namiary na szkołe w Consett - telefon 01207503984 - delves.lane.junior@durhamlea.org.uk - DLJS dzielnica Delves Lane, Consett, County Durham DH8 7ES - Consett jest miejscowoscia połążona o jakies 35 minut drogi od NEWCASTLE - łatwo trafić pa pozdrawiam

gosiak
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): N 27 sie, 2006 11:20

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do RODZICE

cron