TomTom Fotoradary

Pn 28 maja, 2007 10:13

Witam i mam pytanko.
Czy ktoś wie może gdzie można znaleźć i dograć fotoradary do TomTom Nawigator 5.Posiadam nawigacje MIO P340.A może ktoś zna lepszy program od Tomtoma???

Z góry dzięki za info :horse: ::wales

Avatar użytkownika
bono
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 30 sty, 2007 08:26
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Pn 28 maja, 2007 13:13

www.tomtom.com

pozdrawiam,

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Pn 28 maja, 2007 13:59

Witam!

Fotoradary dla bono

Ściągnij plik, który masz w linku, rozpakuj i wklej do głównego folderu z mapą. To baza fotoradarów na UK. Sam używam TomTom i sprawuje się świetnie, jak dla mnie to najlepszy system nawigacji satelitarnej, mam porównanie z Garmin (kilka modeli) i Route66 - TomTom bije ich na głowę!

W razie problemów pisz: pereq@wp.pl. Mam też dużo map i innych dodatków (baza stacji LPG na całą Europę itd.) do TomTom - wszystkie modele.

Pozdrawiam!

pereq
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 00:44

Pn 28 maja, 2007 16:11

Ku przestrodze...
Tak z innej beczki, nie zapominajcie, ze po ulicach poruszaja sie rowniez mobilne fotoradary, umieszone w samochodach. Procedura wyglada tak, ze przyjezdza sobie pan bialym transitem z przeszklonymi szybkami z tylu, na slupie, drzewie itp. w pewnej odleglosci od samochodu montuje maly kwadratowy znaczek obrazujacy fotoradar na bialym tle po czym wsiada do swojego bialego brum bruma na pare chwil a aparacik robi swoje. Ja osobiscie mialem sposobnosc spotkac takowe na Old Durham Road i Sunderland Road. Pare dni temu natknalem sie rowniez na policyjne volvo z otwartym bagaznikiem i wystawionym foto radarem, ale to bylo w Sunderland.

p.s a moze sa jeszcze jakies inne formy "pulapek" o ktorych ja nie wiem, a wy wiecie :) kazda informacja bedzie przydatna heh

Mil
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): N 25 mar, 2007 10:42

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do MOTO UK