Samochodem do NCL

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 28 kwi, 2006 16:02

Mam pytanko do tych co wybrali sie do NCL samochodem. Jaka droge polecacie, jakie sa ewentualnie koszta takiej eskapady - chodzi o benzyne oraz oplaty promowe.
Pozdrawiam :D

Ziomall
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 14:08

Pt 28 kwi, 2006 17:05

Ziomall napisał(a):Mam pytanko do tych co wybrali sie do NCL samochodem. Jaka droge polecacie, jakie sa ewentualnie koszta takiej eskapady - chodzi o benzyne oraz oplaty promowe.
Pozdrawiam :D


Odpowiem ci ziomall :)

Masz kilka mozliwosci do wyboru:
w sumie wszystko zalezy od kosztow promu. Opisze na podstawie moich podrozy.

Wiec tak najtaniej zaplacisz za prom z Francji do Angli tu jest kilka mozliwosci. Najtaniej chyba wychodzi http://www.speedferries.com/ 25 funtow za 5 osob i samochod osobowy tyle bylo w grudniu teraz jest promocja za 19 (kto pierwszy ten lepszy:) ). Podroz z Dover do Cale trwa nicala godzine wiec bardzo szybko. no ale reszte ok 1800 km trza pokonac samochodem. Nalezy doliczyc kilka kilometrow na bladzenie. Bo mozna sie zamotac szczegolnie w niemczech (okolice disburga essen dortmundu). Potem prosta droga Hanover, Berlin, Szczecin :). Podroz trwala ok 25 godzin. W zaleznosci od tego jaki autem jedziesz musisz przekalkulowc koszty paliwa.

Najwygodniejsza opcja podrozy jest promem z amsterdamu bezposrednio do newcastle promem
http://www.dfds.co.uk ze szczecin to ok 800km droga fajna a jezeli bedziesz jechal z Polski do UK pamietaj aby troche czasu miec w zapasie na korki szczegolnie w holandii.
Sa jeszcze inne mozliwosci poszukaj na necie tu mozesz zaczac http://www.directferries.co.uk/destination_guide.htm
Np holandia Szkocja itd

Avatar użytkownika
pila_senior
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 11:42
  • Lokalizacja: NE2 1RE

So 29 kwi, 2006 17:52

Senior heheh ja zapomnialem, ze ty autem smigales do nas :P To reszte szczegolow dogadamy juz przy piwie osobiscie :D Zamierzam we wrzesniu przyjechac moja zielona corveta do NCL i wyrywac na autko Angielki :D Takiego tu jeszcze nie widzieli na bank :evil:

Ziomall
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 14:08

N 30 kwi, 2006 13:48

Ziomall napisał(a):...Zamierzam we wrzesniu przyjechac moja zielona corveta do NCL i wyrywac na autko Angielki :D Takiego tu jeszcze nie widzieli na bank :evil:


Heh... widac, ze nie tutejszy!!!Tylko przysluge im zrobi... :mrgreen:

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

N 30 kwi, 2006 20:37

<lol> :shock:

Ziomall
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 14:08

Pn 01 maja, 2006 17:25

a jak sie ma lewo stronny układ kierowniczy? czy można normalnie ubiezpieczyc/jezdzic po UK?

mjoger
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 16:06

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Powrót do Forum ogólne

cron