Jak złomować?

Wt 26 cze, 2007 21:28

Witam
Potrzebujemy z mezem zezlomowac naszego gratka ktory jest na polskich tablicach, jednak nie mamy pojecia czy jest to wogole mozliwe, wiem ze do wyrejestrowania pojazdu w polsce potrzebujemy dokument potwierdzajacy zlomowanie jednak czy tutaj otrzymam taki papier, czy trzeba cos za to placic, gdzie w okolicy south shields lub sunderlendu znajdziemy takie miejsce? Prosze o kazda mozliwa podpowiedz od kogos kto to zrobil. za 3 tygodnie jedziemy na wakacje do Polski wiec nie zostalo nam duzo czasu.
Z gory dzieki za wszelka pomoc
Pa

Avatar użytkownika
Anik26
Rozkręca się

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): Wt 13 lut, 2007 20:58
  • Lokalizacja: South Shields

Śr 27 cze, 2007 18:26

mozna to zrobic ale wszystko zalezy od tego co to za auto jest, wiem ze juz jakis polak zlomowal autko na polskich blachach, jest mozliwosc odbioru przez lawete, po wiecej informacji musisz zadzwonic, dane kontaktowe na moim www dzwon do sunderlandu

pozdrawiam

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 27 cze, 2007 18:39

Dzieki wielkie za ten trop, napewno skorzystamy z tej informacji.
Temat pozostawiam jednak nadal otwarty do odwołania
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Anik26
Rozkręca się

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): Wt 13 lut, 2007 20:58
  • Lokalizacja: South Shields

Śr 27 cze, 2007 19:28

zajmuja sie tym odpowiednie firmy które zabieraja auto z pod domu i placa za nie jakies 60 f,najlepjej poszukac w yellow page albo na internecie wpisz scrap cars ncl,nie jestem pewien czy jest jakas róznica jesli chodzi o auto z innego kraju

pozdro

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do MOTO UK

cron