Gdzie jest łoś........ czyli sprzedam - okazja....

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 08 lip, 2007 18:07

OKAZJA TOSHIBA EQUIUM A100-147 NA GWARANCJI €450

Zauważyłem ogłoszenie na forum o treści j.w i mnie ruszyło...

Ludzie skąd te ceny ??

ten sprzęt jak ostatnio jeszcze stał w PC World to kosztował 499Ł - NÓWENCJA !!

a używane z łachą idą za niecałe trzy i pół stówki - pytanie moje brzmi -
czy ktoś tu szuka łosia?? - czy łoś szuka ktosia ???

http://cgi.ebay.co.uk/Toshiba-Equium-La ... dZViewItem

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

N 08 lip, 2007 18:20

RAcja Lucky widzialem wlasnie co ten koles dal za tego laptopa...smieszny hehehehehe






Pozdrawiam :) :D

schabek
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 07:36
  • Lokalizacja: Newcastle

N 08 lip, 2007 18:38

rozchodzi się o to....
....iż czasami nigdzie nie dało by się czegoś tak drogo kupić jak u nas :?:

Przypomina mi się sklep z pamiątkami który sprzedawał wyroby z "bursztynu" po cenie wielokrotnie wyższej niż w kiosku obok. Pytam kolesia dlaczego a on m i na to:
- wie pan, niemiec kupi w kiosku obok bo taniej ale polak kupi umnie bo droższe to pewnie z prawdziwego bursztynu są.................

NO COMENT ::wales

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

N 08 lip, 2007 22:03

Mi koles na forum chcial sprzedac monitor watpliwej m-ki 17 cali za cene 19 calowego HP w PC Warld'zie,wielu szuka "Leszka na kajak"i tyle co mam do powiedzenia.
Przykre,gdy sie slyszy to o rodakach :-(
:cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pn 09 lip, 2007 12:41

ale on podal cene w euro wiec w funtach o bedzie jakies 300, wiec nie wiem o co caly ten krzyk :)

ale fakt na forum duzo osob szuka losia tylko ze dales zly przyklad tutaj, szkoda ze nie mozna dopisywac postow pod ogloszeniami bo niajk nie mozna ustrzec potencjalnych klientow przed naciagaczem.

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Pn 09 lip, 2007 17:20

To prawda Proboszcz. Zaden madrala z tych opluli nieszczesnika nie sprawdzili o czym pisza.
Lucky podal ze ktos chcial sprzedac laptoapa za 450 euro, i ze to ponoc bardzo drogo, na co podal linka z ebaya gdzie ten laptop kosztuje 328 funtow. Po Luckym odezwaly sie gromy.
Tylko gdy jak podales Proboszcz, zeby przeliczyc te cene z euro na funty to cena laptopa robi sie 325funtow (po dzisiejszym kursie) czyli taniej jak na ebayu i do reki.

Wiec kto tu jest Łoś? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s. Elf
Masz racje piszac o Polakach. i bezinteresownej pomocy. Tutaj w Consett wielu ludzi pamieta o niejakim Stanie co sciagal Polakow do fabryki nie tak "bezinteresownie".
"Troszke" jedzenia bezglutenowego czy jakos tak i taki szczesliwiec z Polski juz mial prace (chcoc pobieranie korzysci majatkowych za zalatwienie pracy w Anglii jest nielegalne).
Ale na szczescie ten czlowiek wyprowadzil sie do Newcastle, ale moze o nim slyszales?

Avatar użytkownika
lalamido
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): So 21 kwi, 2007 19:26
  • Lokalizacja: Consett / Walbrzych

Pn 09 lip, 2007 18:34

ZWRACAM HONOR ...........

w życiu bym nie wpadł na to iż ktoś będzie podawał cenę w walucie którą na tym forum chyba nikt sie nie posługuje, więc nawet nie zwróciłem uwagi na znaczek euro. Pytanie brzmi :

czy faktycznie ten sprzęt jest do zagonki za 325 funtów?? a jak tak to ktoś popełnił marketingowy błąd umieszczając cenę w euro bo 450 wygląda koszmarnie :P

Czekam z niecierpliwością na komentarz sprzedawcy

P.S mimo wszystko plusem jest ,że wkońcu ruszył się temat "poszukiwaczy łosi" i braku możliwości dodawania komentarzy w dziale ogłoszeń

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Pn 09 lip, 2007 19:28

Lalamido
Twoj przyklad jest dziwny i nie konkretny,poniewaz brzmi,jak cos zaslyszanego.
W Consett dzialali rowniez ludzie,ktorzy sprowadzali gostkow w ciemno,nie gwarantujac im nawet noclegu,gdyz nie chcialo im sie nawet zarezerwowac hostelu,a brali za nich kase.
Mam konkretniejsze przyklady,poniewaz kolega przed miesiacem zaplacil £500 za zalatwienie pracy monterom wyposazenia kuchni.Malo tego za prace,ktorej niewielu podjelaby za taka stawke.
Na Islandii Polak wzial 1000 euro za zalatwienie pracy na budowie,gdzie nikt nie chce pracowac i bez trudu mozna dostac tam prace ;)
Natomiast na temat wspomnianego laptopa nie mam zdania,gdyz to jest forum Newcastle a nie Irlandii,gdzie waluta jest euro i ktos mogl sie poprostu pomylic,jednakze to nie zmienia faktu,ze nasi czasami bardzo kwasza :oops:

[ Dodano: Pon 09 Lip, 2007 23:36 ]
A nawiasem mowiac to podobny(2G pamieci)laptop byl dzisiaj na Ebay'u za £205,czyli,jak na to nie spojrzec cos tu nie gra ;)

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do POGADUCHY