dyskriminacja

Śr 18 lip, 2007 06:39

Witam mam pytanie czy wielu z was bylo dyskriminowanych w pracy (anglia dla anglikow). Wiecie anglik ja moge wszystko a ty nie bo ty polak. Czy ktos z was zrobil kiedys cos z tym?

lara24_24
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 15 maja, 2007 10:05
  • Lokalizacja: GATESHEAD

Śr 18 lip, 2007 22:09

ja mialem podobna sytuacje w pracy Anglicy stali jarali fajki a ja i moj kumpel Polak jezdzilismy mopem po podlodze.
Co zrobilem ?
Najpierw probowalem dzwonic pod numer telefonu ktory otrzymalem w Jobcentre ,mialy byc tam osoby ktore zajmuja sie dyskryminacja w pracy.Ale niestety dzwoniac tam moglem jedynie opowiedziec tylko co sie tam dzieje i jak mnie traktuja .
Ale zadnej reakcji nie bylo .
Wiec zmienilem prace. :gaah:

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Śr 18 lip, 2007 22:17

Nie zdazylo mi sie jesli chodzi o anglikow.
Zdazylo sie natomiast jesli chodzilo o Kurdow Irackich i polacy(niektorzy)sie z tym zgadzali przyklaskujac im.
Roznie to bywa i nie twierdze,ze tak nie jest,ale nie powinno sie na to godzic.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 20 lip, 2007 13:26

Kur.. wez sobie przyklaszcz na ta Twoja monotematycznie glupia i czesto dziecinna filozofie! Co zal Ci dupe sciska caly czas? Sprawa Ciebie nie dotyczyla, nawet nie znasz szczegolow, a nadal drazysz temat...?
Jestes smieszny i zalosny! Szkoda mi na Ciebie palcy na klawiaturze...
:!:

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Pt 20 lip, 2007 14:47

Ktos tu chyba przesadza.Przeciez elf wypowiedzial sie prawidlowo i na temat,a ty czepiasz sie nie wiadomo czego.Legio swoje niestrawnosci zostaw dla siebie!!!!!!!!

WROZKA
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 12:07

Pt 20 lip, 2007 15:14

Wiesz Jaro powiem Ci tak Ty znales szczegoly calej sytuacji i gucio z ta sprawa zrobiles!! wszyscy ktorzy byli tamtego wieczoru obecni przy sytuacji zdyskryminowania znanej nam obojgu Polki poprostu ta sytuacje olali nikt nawet nie drgnal i przez mysl mu nie przeszlo zeby zareagowac w taki czy inny sposob. Ty sam nie zrobiles nic mimo iz wiele osbob wyciagalo pomocna dlon,wiec zamiast krytykowac i ublizac ludziom zastanow sie nad soba! A jesli juz idzie o jakakolwiek filozofie to z tego co mi wiadomo elf nie raz i nie dwa Ci pomogl a Twoja wdziecznosc objawia sie agresywnymi postami w jego kierunku,tak wiec wytlunacz mi czlowieku swoja zyciowa filozofie jezeli jakakolwiek posiadasz!!!! Zeby nie bylo nie twierdze ze masz mu byc do konca zycia wdzieczny,ale pewne zdania poprostu moglbys sobie darowac!

pozdro

Avatar użytkownika
nimfa
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): So 13 sty, 2007 18:50
  • Lokalizacja: Warszawa

Pt 20 lip, 2007 16:49

Czy wszystko co wiaze sie z Kurdami kojarzysz tylko z jedna jedyna sprawa?Ograniczasz sie do swojego zawezonego swiata nie dostrzegajac tego,co sie wokol dzieje.
Pracowalem dla kurdow,jak rowniez i z kurdami i na ich temat mam o wiele wiecej na ten temat,niz mogloby sie tobie wydawac.
Wypowiedzialem sie na temat,ktory niestety ciebie,ani twoich znajomych nie dotyczyl,gdyz wowczas nawet nie wiedziales,ze bedziesz w Anglii,a stracilo wowczas prace wielu ludzi.Niektorzy do dzisiaj znosza przesladowania.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wt 31 lip, 2007 14:34

Hej jestem jedynym obcokrajowcem w fabryce w ktorej pracuje ,67 angoli i jeden polak (ja),nie odczulem przejawow dyskryminacji z ich strony , a przelozeni byli i sa dla mnie pomocni jak mi sie w polsce nigdy nie zdarzylo ,kilka osob w mojej fabryce po prostu sie do mnie nie odzywa i obracaja glowe w druga strone jak sie mijamy ale mam to serdecznie gdzies,nie wyobrazam sobie jak czytam tutaj historie o pobiciach w zakladach pracy a ludzie z tym nic nie robia , to nie jest dziki zachod a anglia to nie Afganistan zeby pozwalac tutaj na takie rzeczy ,ludzie nie zatracajcie swojej GODNOSCI bo jak raz ktos ja straci bedzie dawal sie "gnoic" do konca zycia i zawsze bedzie chodzil ze spuszczona glowa,wiecej odwagi w sercach nawet jak was wyrzuca z pracy to zawsze wyjdziecie z tego z twarza sami przed samym soba!pozdrawiam!

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron