a może jednak Volley

Pn 02 lip, 2007 09:20

Witam.

Wrzucilem juz posta, ze szukam druzyny siatkarskiej ...

Powiedzmy ze ekipe moznaby bylo skompletowac, ale z wynajeciem hali juz ciezej, a pogoda nie pozwala za bardzo na gre outdoor, o beach volleyball nie wspomne.

Czy ktos ma namiary na jakies amatorskie lub polamatorskie druzyny siatkarskie w Ncl lub okolicach?

za wszelka pomocy - wdzieczny

To Masz!

Avatar użytkownika
TomekK
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 13:29
  • Lokalizacja: Legnica/Mainz

Pn 02 lip, 2007 17:40

Jak cos dawalem Ci fona i gg pisze sie na zbijającego :-) zagrywka tez jest oki :D :-) no to tylko jeszcze 4 jak coś sal tu jest pełno wystarczy zapytać gdzies

Avatar użytkownika
rydlo
Weteran

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): Pt 23 mar, 2007 18:41
  • Lokalizacja: Newcastle / Reda

Pn 02 lip, 2007 22:21

mam Cie na liscie GG, ale rozmawialem z Angolami-znajomymi ktorzy wynajmuja hale do gry w noge. Nie jest tak latwo coz znalesc, a juz na pewno - nie jest tanio! Lepiej podczepic sie pod istniejaca druzyne, ktora ma status klubu sportowego (maja hale przydzielone od miasta w miare mozliwosci, najczesciej 2 do 4 godzinn tygodniowo i za free). Stad moj obecny re-post i silencium na Twoim GG z mojej strony.

Mam nadzieje ze pogoda sie poprawi, zeby wyjsc na trawke i troche poplasowac, obic rece, zlapac czucie pilki. Choc czuje, ze wieksze szanse ma beach volleyball - konkretne ustawki 2x2. Lub mniej konkretne z piwkiem, dziewczynami na plazy lub trawce gdzies (nie obrazajac Pan grajacych). Ale z tym trzeba na lato poczekac.

Pozdrawiam

To masz

Avatar użytkownika
TomekK
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 13:29
  • Lokalizacja: Legnica/Mainz

Wt 03 lip, 2007 17:45

to co tam na dole opisałeś mi sie bardzo podoba jak cos sie dzieje wal smiało :-)

Avatar użytkownika
rydlo
Weteran

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): Pt 23 mar, 2007 18:41
  • Lokalizacja: Newcastle / Reda

Cz 05 lip, 2007 20:12

Witam satkarzy, wkoncu sie cos dzieje w tym miescie... hehe. Ostatnio co sobote gramy 11-11 w pile. Jednak nie jest to moja mocna strona, zdecydowanie wole siatkowke. Gralem 6 lat w Polsce, a teraz stagnacja... Moze dacie jakis namiar na siebie, moze sie jakos dogadamy. Ja juz nawet pilke kupilem i daje rade... hehe moje gg 5840530 Pozdrawiam sportowcow

Szczepan
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): N 11 mar, 2007 16:55
  • Lokalizacja: Krotoszyn

Cz 05 lip, 2007 21:00

wlasnie co przed chila umiescilem posta w temacie powyzej ze potrzebni sa siatkarze a tu prosze tylko sie rozejrzalem a tu juz ktos sie ruszyl w dobra strone!! szacuneczek!! :D !!w sobote bede na meczu wiec temat porusze razem ze szczepanem bo to ziomek ode mnie z chacjety!! narazie ::aplauz

Avatar użytkownika
MUNIR
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Pn 24 lip, 2006 22:11
  • Lokalizacja: newcastle/ krotoszyn

So 04 sie, 2007 17:07

siateczka to ja sie pisze na to :) tez mam pileczke jak by co. jak beda jakies konkrety to piszcie na gg 589321 a moze plazowka bo robi sie cieplo, albo moze inaczej przestaje padac ha ha

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do SPORT

cron