Motocyklowe wypady...

N 29 kwi, 2007 23:53

Witam!

Jestem zwolennikiem 2 kolek,od niedawna mam tutaj motocykl i szukam motocyklowych braci,ktorzy rowniez maja tu swoje motocykle i chca posmigac.

Pozdrawiam

Czekam na odzew!

Ozz
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 23:25

Pt 08 cze, 2007 23:53

Widze ze niewiele nas motocyklistow ja niestety na razie bez pracy kumple z kraju pisza o imprezach ,to wkurza . ::admin ale spoko to ze przy tutejszych zarobkach nie trzeba splacac glupich rat przez pare lat . pozdro

dominik


So 09 cze, 2007 10:35

kolega czasami nie suwa "bladą" cebeerą na polskich blachach ??

Ja też zbieram się do zakupu bladej, więc na sierpień pewnie będę kobinował jakiś wyjazd dwudniowy - może szkocja?

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

So 28 lip, 2007 21:27

Zbieraj Kolego.Trzymam Kciuki :)
Pozdrawiam!! i zycze udanego zakupu

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

N 29 lip, 2007 20:58

Ozz napisał(a):Jestem zwolennikiem 2 kolek,od niedawna mam tutaj motocykl i szukam motocyklowych braci,ktorzy rowniez maja tu swoje motocykle i chca posmigac.

Jest tu ekipa na naprawdę mocnych maszynach. Pogadaj z kawa >>> kliknij tutaj

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

N 05 sie, 2007 23:47

Mialem okazje rozmawiac z jednym gosciem mowil ze pomyka na kawie ale raczej nie znalezlismy wspolnego jezyka ::pijacy
Ja juz wyroslem z zabawy w kluby itp. tez bede kupowal bladego ale odrazu zrobie mu kuku i bedzie fajny golas do fajniejszej zabawy niz latanie po prostej majac niby 300 na zegarku :?
Mam uraz do takich gosci poniewaz jezdzilem w kraju przez 12 godzin dziennie (w okresie letnim oczewiscie ) i wiem ze przelot po autostradzie to nic z jazda po miescie w szczycie jak ktos kojarzy to ochrona JUSTUS z Krakowa raczej nie jezdzi wolno ::admin . Ale jak kto woli .
Acha jedyna przygoda na autostradzie ktora podniosla mi adrenaline to otwarcie opony z przedniej felgi przy zwalnianiu ::wales wtedy na budziku okolo 160 i z obecna zonka z tylu !
Pozdrawiam wszystkich zapalencow dwoch kolek !

Avatar użytkownika
dominik99
Bywalec

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): So 28 lip, 2007 20:41
  • Lokalizacja: South Shields/Krakow

Cz 09 sie, 2007 20:08

Witam Dominik, to Ty jezdziles na amerykanskich wersjach kawa Z 1000?

milhusky
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Cz 17 maja, 2007 21:12

Pt 10 sie, 2007 05:42

Tak zgadza sie tylko male sprostowanie to byly KZ1000 nawet twarde bestie wiele przezyly :mrgreen: potem niewypal bo kupili ER-5 biedactwa sie pocily . Pod koniec mojej "kariery" kupili V-STORM 650 fajny motorek polecam zwinny wystarczajaco silny i raczki ida nad lusterkami samochodziarzy ::wales

Avatar użytkownika
dominik99
Bywalec

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): So 28 lip, 2007 20:41
  • Lokalizacja: South Shields/Krakow

Pt 10 sie, 2007 20:34

No tak KZ, amerykanska policja takie ujezdzala, a co do raczek nad lusterkami to nie ma jak supermoto. Niestety narazie musze poczekac na zakup bo zmieniam stan cywilny 29.09 wiec kasa potrzebna, ale i tak jak bede cos kupowal to jednak nie ma jak off road i wieczny poslizg tylnego kola. Pozdrawiam

milhusky
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Cz 17 maja, 2007 21:12

So 11 sie, 2007 05:46

Uhm czekaj tylko zalozysz to koleczko na palec :twisted: a zobaczysz kto jest wladca perscieni :cheer:
Znam sprawe teraz tylko moge brac pod uwage moto z tylnym siedzeniem (dodam raz jeszcze siedzeniem )
Ale masz racje ja mam plany zrobic fejnego golaska z bladego a super moto widzialem z DRZ 400 tylko nie to fabryczne bo slabsze ale po przerobce z offroudu i byl kozak ::wales
POWODZENIA nie daj sie zaszybko :mrgreen: ::admin

Avatar użytkownika
dominik99
Bywalec

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): So 28 lip, 2007 20:41
  • Lokalizacja: South Shields/Krakow

So 11 sie, 2007 07:22

Dominik masz calkowita racje, taki przesiew wsrod motocyklistow jak robi malzenstwo - okropne. Ale jak sie znajdzie odpowiednia druga polowe to da sie wszystko, sama cos przebakuje o quadzie to jej powiedzialem ze jak bede Cie mial dosc to kupie Ci raptora. A tak powaznie to uwazam ze czlowiek bez pasji to gorzej niz roslina, niedosc ze je i wydala to jeszcze musi pracowac. Tez casami mysle o jakims sprzecie dwu osobowym ale bardzie turysta cos jak tdm, bo enduro to tylko w Polsce, jak jestes z Krakowa to pewnie kojarzysz pustynie bledowska, okoliczne lasy. Bo wlasciwie jak dla mnie to nie ma wiekszej frajdy i poczucia wolnosci niz jazda enduro ktora daje ci mozliwosc dojechania wszedzie i zwiedzania miejsc do ktorych czasami na piechote trudno jest dojsc. Co do drz fabryczna to troszke przyciezka i slaba, po tuningu juz lepiej ale dalej w tyle do ktm, husaberga czy husqvarny. A jak chodzi o streetfightera to ostatnio odwiedzil mnie kumpel ze szkocji i naprawde swietnie sobie zrobil sv1000 no i ten dzwiek v.

milhusky
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Cz 17 maja, 2007 21:12

N 12 sie, 2007 12:38

Jesli chodzi o enduro to mialem CRM 125 pozciagalem wszystko zbedne i nawet fajnie chasala po okolicznych polach lasach lecz niestety troszke zabardzo bylem wymagajacy co do mocy i padl silniczek :twisted:
KTM w polsce raczej odpadal dla mnie ale TU hmmmm kto to wie ?
Jako 2 motorek milo by bylo poorac troche po bezdrorzach ::wales
A co do zon to moja ma juz nawet pamiatke po tym jak sie dowiedziala ze na kole nie jest tak latwo wejsc w zakret :lol:
Po tej bolesnej nauce miala pare dziurek w skorze i nie mozna bylo jej rozsmieszac.....
ALE ::wales podobalo sie!!!!!!!

Avatar użytkownika
dominik99
Bywalec

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): So 28 lip, 2007 20:41
  • Lokalizacja: South Shields/Krakow

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do MOTO UK

cron