Pytanie o angielskie ubezpieczenie

Pn 23 lip, 2007 20:52

Chcialam zapytać, czy decydując sie na ubezpieczenie samochodu, można spłacać je ratalnie? Czy istnieje możliwość rezygnacji z ubezpieczenia po spłaceniu jedynie kilku rat przed upływem jego końca? Co dzieje sie w tym przypadku z kaucją? Gdzie można znależć kalkulatory ubezpieczeń, które niezobowiązująco obliczą dokładną kwotę ubezpieczenia jeszcze przed zakupem auta? Pytam, ponieważ w większośći otrzymuję niechciane telefony od towarzystw ubezpieczeniowych, pomimo tego, że sprawdzam jedynie informacje, które pomogą mi dopiero podjąć decyzję w sprawie kupna samochodu...

VESTA
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 19 lip, 2007 21:13

Pn 23 lip, 2007 21:37

wpisz w wyszukiwarkę www.google.co.uk
car insurance i wyskoczy ci mnustwo stron z ubezpieczeniami, potem dajesz get a quote i do przodu :)

a żeby uchronić sie przed "upierdliwymi" telefonami i mailami wpisz cokolwiek
np:
mail --- hgff@uo.ij
phone ---- 07912345678

::wales

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Śr 25 lip, 2007 19:40

Avatar użytkownika
bull3t4u
Bywalec

  • Posty: 186
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 14:34

N 19 sie, 2007 22:57

Looooknij na ponizsze:
A-Plan Insurance jest firma brokerska, specjalizujaca sie w wyszukiwaniu na rynku angielskim najkorzystniejszych ofert ubezpieczenia samochodu, domu i podrozy. Jako pierwsza wprowadzila mozliwosc konsultacji w jezyku polskim, co ulatwia i przyspiesza proces uzyskania polisy. Wystarczy zadzwonic na numer 0845 270 4141 aby uzyskac bezplatna, fachowa i niezobowiazujaca porade oraz otrzymac najtansza dostepna oferte ubezpieczenia. Wlascicielem polisy zostac mozna w kolejne 5 minut a reszte formalnosci zalatwimy za Ciebie. Jesli wolisz, abysmy to my skontaktowali sie z Toba - wyslij swoj numer telefonu na adres grzes.masl@poczta.fm lub odwiedz nasza strone http://www.aplan.co.uk/polish-index.php?int=515 Nie czekaj dluzej i dzwon juz dzisiaj aby dowiedziec sie ile uda sie nam oszczedzic Ci pieniedzy.

gienek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pn 02 lip, 2007 21:54

Pt 24 sie, 2007 08:33

gienek napisał(a):Looooknij na ponizsze:
A-Plan Insurance jest firma brokerska, specjalizujaca sie w wyszukiwaniu na rynku angielskim najkorzystniejszych ofert ubezpieczenia samochodu, domu i podrozy. Jako pierwsza wprowadzila mozliwosc konsultacji w jezyku polskim, co ulatwia i przyspiesza proces uzyskania polisy. Wystarczy zadzwonic na numer 0845 270 4141 aby uzyskac bezplatna, fachowa i niezobowiazujaca porade oraz otrzymac najtansza dostepna oferte ubezpieczenia. Wlascicielem polisy zostac mozna w kolejne 5 minut a reszte formalnosci zalatwimy za Ciebie. Jesli wolisz, abysmy to my skontaktowali sie z Toba - wyslij swoj numer telefonu na adres grzes.masl@poczta.fm lub odwiedz nasza strone http://www.aplan.co.uk/polish-index.php?int=515 Nie czekaj dluzej i dzwon juz dzisiaj aby dowiedziec sie ile uda sie nam oszczedzic Ci pieniedzy.


Skorzystałam i polecam, osobą obsługującą jest Grzegorz. Był zdziwiony, że jest reklamowany na naszym forum; prosił, żeby podziękować w jego imieniu osobie, która to robi, więc Gienek - dziękuję, również w swoim imieniu, bo ułatwiło mi to znacznie sprawę KORZYSTNEGO ubezpieczenia. Osobiście jestem pod wrażeniem, że robisz to bezinteresownie ::wales

Avatar użytkownika
LIDA
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Pt 20 lip, 2007 23:58
  • Lokalizacja: NE28

Pt 31 sie, 2007 06:16

www.moneysupermarket.com

Wyszukuje 50 firm ubezpieczeniowych poczynając od najtańszych.

Cyfrowa TV
Rozkręca się

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): N 15 kwi, 2007 21:58

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do MOTO UK

cron