pytanko

Pt 28 wrz, 2007 19:54

kupilem auto tutaj i chce jechac do Polski i mam standardowe ubezpieczenie i czy bez problemu moge jechac takim autem do Polski?

Avatar użytkownika
ROBERT290
Bywalec

  • Posty: 194
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 19:50

Pt 28 wrz, 2007 20:11

Tak spokojnie mozesz tak jechac do polski jesli twoje ubezpieczenie to obejmuje.napisz gdzie ubezpieczałes wuto to ci odpowiem dokładnie.jESLI NA AUTO traderze TO SA PEWNE OBAWY PONIEWAZ TE TANIE OPCJE UBEZPIECZENIA NIE OBEJMIJA CALEJ EUROPY,TYLKO uK,POZDRAWIAM :lol:

Marika
Rozkręca się

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Pt 20 lip, 2007 15:40

So 29 wrz, 2007 10:10

mam ubezpieczone auto w "weirinsurance" , pytalem o to czy moge jechac poniewaz tutaj ubezpiecza sie osobe a nie auto. jakie dokumenty musze miec przy sobie jak poruszam sie na terenie anglii czy wystarczy tylko prawo jazdy?

Avatar użytkownika
ROBERT290
Bywalec

  • Posty: 194
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 19:50

So 29 wrz, 2007 13:38

co do ubezpieczenia autka tu i jechania nim do Polski to nie wiem a co do dokumentow jakie musisz miec przy sobie w angli to z chyba nawet prawka przy sobie miec nie musisz :) bo keidys zatrzymali mnie panowie policjanci twierdzac ze samochodem podobnym do mojego prawdopodobnie popelniono przestempstwo i dla pewnosci chca sprawdzic.
wiec pan policjant podszedl do mnie ladnie sie przedstawil i powiedzial dlaczego mnie zatrzymuja potem zapytal jak mam na imie (po czym zrobil wielkie oczy jak powiedzialem Przemyslaw :P ) , czy samochod jest zarejestrowany na mnie czy ubezpieczony i czy mam oplacony tax, wszystko potwierdzilem nie pokazujac mu zadnego dokumentu nic! pan policjant poszedl do radiowozu sprawdzil moje dane worcil powiedzial ze wszystko ok przeprosil ze mnie zatrzymal bez powodu i sie rozstalismy nie chcial ode mnie zadnych dokumentow wszystko na gebe w szoku bylem. i podobno ale nie jestem na 100% pewny ze jak by jednak chcieli jakies dokumenty a ty bys ich nie mial to dadza ci swistek z ktorym w ciagu 7 dni masz sie pojawic na komisariacie z dokumentami i tyle. ale esej napisalem he he pozdrawiam

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

So 29 wrz, 2007 13:53

dzieki za esej ::aplauz ciekawa historia , jestem poczatkujacym kierowca i z stad moje pytanie ::wales

Avatar użytkownika
ROBERT290
Bywalec

  • Posty: 194
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 19:50

So 29 wrz, 2007 14:26

ROBERT290 napisał(a):dzieki za esej ::aplauz ciekawa historia , jestem poczatkujacym kierowca i z stad moje pytanie ::wales

nie ma za co :) a to moze wpadniesz jutro na zlot na pierwszym parkingu pod latarnia w whitley bay o 12 bedzie mozna pogdac doglebniej he he wiecej w temacie zjazd a dla leniwych tu

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

So 29 wrz, 2007 15:49

serekr napisał(a):to moze wpadniesz jutro na zlot na pierwszym parkingu pod latarnia w whitley bay o 12

A ten zjazd to rodzinny?? czy raczej samych męskich fanów motoryzacji? ;)

Avatar użytkownika
ManieQ
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 17 paź, 2006 19:50
  • Lokalizacja: Birtley DH3 1 / z Małopolski

So 29 wrz, 2007 17:18

ManieQ napisał(a):
serekr napisał(a):to moze wpadniesz jutro na zlot na pierwszym parkingu pod latarnia w whitley bay o 12

A ten zjazd to rodzinny?? czy raczej samych męskich fanów motoryzacji? ;)

ogolno towarzyski zapraszam

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

So 29 wrz, 2007 20:38

To miłe dziękuje, jak tylko pogoda w miare dopisze to się wybierzemy.. :)

Avatar użytkownika
ManieQ
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 17 paź, 2006 19:50
  • Lokalizacja: Birtley DH3 1 / z Małopolski

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do MOTO UK

cron