Do Moderatora

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 09 paź, 2007 16:39

Witam.

Mam do Pana małe pytanko w związku z usunięciem mojego posta z forum.

"Powód: Posty tego typu prosze prywatnie na maila pisac."

Co mam zrobić, gdy potrzebuję się z kimś skontaktować, a ta osoba nie posiada maila, a jak wszystkim wiadomo "pw" są wyłączone ?
Setki ludzi umawia się na tym forum na spotkania i na piwko. To są również prywatne tematy. Czy mój post nie zostanie wyłączony, gdy umieszczę go we właściwym dziale? Nie jestem doświadczonym użytkownikiem żadnego forum, więc proszę wybaczyć mi moją niewiedzę.

Pozdrawiam

Bad Religion


Wt 09 paź, 2007 19:38

Bad Religion napisał(a):Co mam zrobić, gdy potrzebuję się z kimś skontaktować, a ta osoba nie posiada maila, a jak wszystkim wiadomo "pw" są wyłączone ?
Setki ludzi umawia się na tym forum na spotkania i na piwko. To są również prywatne tematy. Czy mój post nie zostanie wyłączony, gdy umieszczę go we właściwym dziale? Nie jestem doświadczonym użytkownikiem żadnego forum, więc proszę wybaczyć mi moją niewiedzę.

Jesli dana osoba nie podala maila wystarczy napisac posta w odpowiednim dziale, w tym przypadku w Spotkaniach, nie bedzie on usuniety, chyba ze w jakis sposob naruszysz regulamin.

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wt 09 paź, 2007 19:42

Dziękuję za odpowiedź.

Bad Religion


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do POGADUCHY