passat w dizlu

Śr 10 paź, 2007 11:04

hej ncl nadaje tym razem z polski kto by sie podjoł znalezienia mi pasata w dizlu za dobra kase oczywiscie bo przepłaconego bez problemu znalez mozna.ma ktos jakies dojscia?bo chciałbym nim wrócic sobie dopolski i go przerobic,pozdrawiam nadaje z polski,nadal bieda w tym kraju pracy jest oczywiscie w brud tyle ze stawki sa smieszne czyliz wyzysk pozostał,wiec moja dobra rada siedzcie jak najdłuzej w angli i nieprzesmradzajcie

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Śr 10 paź, 2007 11:39

Witam. Nie wiem czy sie orientujesz!!? Ale ostatnie sprowadzone auto z anglii,w polsce z przerobioną kierownicą w warsztacie zarejestrowano w marcu tego roku! Od kwietnia przekładke może zrobić orginalny serwis w tym przypadku bedzie to serwis Volkswagena. Pewnie jak już nazwa mówi serwis to cena tego jest uuuuuu. Czyli auto staje sie nieopłacalne. Pozdrawiam.

Avatar użytkownika
Grzegorz
Rozkręca się

  • Posty: 87
  • Dołączył(a): Pn 18 cze, 2007 12:17
  • Lokalizacja: Zielona góra

Śr 10 paź, 2007 14:56

wszytsko zalezy od stacji diagnostycznej,potrzebujesz tylko przeglad zeby zarejestrowac a na stacji diagnostycznej chca papier od rzeczoznawcy koszt 250zł mozesz to dostac np w salonie woldzwagena od rzeczoznawcy w moim regionie nadal auta po przeróbce rejestruja wiec szukam passata,jak ktos cos ma to prosze o info,

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Śr 10 paź, 2007 17:19

Grzegorz napisał(a):Witam. Nie wiem czy sie orientujesz!!? Ale ostatnie sprowadzone auto z anglii,w polsce z przerobioną kierownicą w warsztacie zarejestrowano w marcu tego roku! Od kwietnia przekładke może zrobić orginalny serwis w tym przypadku bedzie to serwis Volkswagena. Pewnie jak już nazwa mówi serwis to cena tego jest uuuuuu. Czyli auto staje sie nieopłacalne. Pozdrawiam.


nie jest to prawda ,wszystko zalezy od kierownikow wydzialow komunikacji, co wydzial to inna interpretacja, wniosek trzeba sie dopytywac w swoim WK o dokumenty jakie sa potrzebne przy rejestracji przerobionego autka, co do cen w autoryzowanych serwisach to trzeba si e tez upewnic/zapytac bywaja mile niespodzianki tutaj tez jest konkurencja

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do MOTO UK