Koledzy z klasy mówią: Zwariował, że wrócił

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 31 paź, 2007 07:57

Cyfrowa TV
Rozkręca się

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): N 15 kwi, 2007 21:58

Śr 31 paź, 2007 08:11

Znam wielu takich Olkow.
Wiekszosc zaluje do dzisiaj.
Jedni w USA byli prymusami,ale koledzy,przyjaciele itd.i w Polsce okazalo sie,ze nie radza sobie,gdyz w Satnach byli uczniami,natomiast w Polsce musieli byc studentami ;)
Olek rowniez kiedys bedzie zalowal,ze mial okazje ukonczyc liczaca sie szkole,a wybral szkole(moze i lepsza)ale nic nie znaczaca :-( Z angielskim dyplomem nawet w Rosji,jest sie postrzeganym dobrze w przeciwienstwie do polskiego LO.przykre to,ale niestety prawdziwe.
Nikt nie bronil mu uczyc sie ponad program i osiagnac wiecej niz rowiesnicy.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Śr 31 paź, 2007 12:19

Wróciłem również ze względu na kolegów. W Anglii miałem ich wielu, byli OK, ale bardzo dziecinni. Chcieli, żebym się z nimi szwendał po plażach, pił piwo i gadał o dziewczynach. Najlepiej o zaliczeniu kolejnej. Nie czytali gazet. Właściwie nic ich nie interesowało. Poza piłką nożną albo jak ktoś się powiesił. Dziewczyny w kółko o zakupach, lakierach do włosów i co będą robić w piątek wieczorem.


buaahahhahahahahah najlepsze jest to :
Chcieli, żebym się z nimi szwendał po plażach, pił piwo i gadał o dziewczynach. Najlepiej o zaliczeniu kolejnej

mowilem ze ma cos niepokolei w glowie :P

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Śr 31 paź, 2007 14:33

Chcieli, żebym się z nimi szwendał po plażach, pił piwo i gadał o dziewczynach. Najlepiej o zaliczeniu kolejnej



hahaha :) chcieli zebys robil to, co normalny facet w tym wieku. Zapisz sie na Katolicki Uniwersytet Lubelski zaraz po szkole sredniej, synku !!
Temu panu juz dziekujemy

Rozumiem, chlopak wrocil, bo niski jest poziom nauki. Po jaka cholere sie wydurnia powyzszymi wywiadami?

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Śr 31 paź, 2007 18:27

Elf napisał(a):Znam wielu takich Olkow.
Wiekszosc zaluje do dzisiaj.
Jedni w USA byli prymusami,ale koledzy,przyjaciele itd.i w Polsce okazalo sie,ze nie radza sobie,gdyz w Satnach byli uczniami,natomiast w Polsce musieli byc studentami ;)
Olek rowniez kiedys bedzie zalowal,ze mial okazje ukonczyc liczaca sie szkole,a wybral szkole(moze i lepsza)ale nic nie znaczaca :-( Z angielskim dyplomem nawet w Rosji,jest sie postrzeganym dobrze w przeciwienstwie do polskiego LO.przykre to,ale niestety prawdziwe.
Nikt nie bronil mu uczyc sie ponad program i osiagnac wiecej niz rowiesnicy.


mozesz sprecyzowac jaka to liczaca szkole mogl tu skonczyc?nie liczac szkol wyzszych

w polsce mozna tez zrobic mba , i mozna pracowac na calym swiecie np ale i w innych dziedzinach mamy dobre szkoly po ktorych jest praca zagranica

wracajac do olka on moze tu wrocic na uniwerek, i bedzie dobrze przygotowany po polskim lo

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Cz 01 lis, 2007 12:52

andy
Wielu polakow majac wyzsze wyksztalcenie praktycznie tutaj go nie ma,a jezeli juz to musi "nostryfikowac",czy jakos tak.Natomiast ilu ludzi po zrobieniu tutejszej magisterki jest tak traktowanych w np.Polsce,Rosji,Francji,Niemczech oraz w wielu innych krajach?
Nie chodzi mi o wiedze tych ludzi,gdyz nie mi to oceniac,lecz o wartosc posiadanych przez nich swiadectw i dyplomow.
Chlopak uciekl od "starszych"do babci,ktora nie bedzie go w stanie upilnowac oraz kumpli,ktorzy beda(byc moze)z nim tworzyc nowa organizacjie partyjna po rozwiazaniu Giertychowskiej :lol: To oczywiscie zart,ale z tych artykulow wynika,ze chlopakowi brak politykowania,ktorym przesycona jest polska rzeczywistosc.Tu dzieci sie bawia i jedno co mozna zarzucic tut.systemowi to:"spadek wartosci rodziny".
Pozdro :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Cz 01 lis, 2007 15:17

Po wstapieniu do Uni nie ma juz zadnych problemow z uznaniem naszych dyplomow. Wysyla sie kopie i juz .
Co natomiast ciekawsze i smieszniejsze to ze Australijczycy musza natomiast wykazac sie znajomoscia jezyka angielskiego i zdac egzamin z jezyka zeby tu dostac tu prace :) i to sie nadaje do prasy!

Mysle ze glownym wygranym w temacie Olka jest redaktor ktory napisal artykul.

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
RysiekUK
Weteran

  • Posty: 279
  • Dołączył(a): So 16 cze, 2007 11:14
  • Lokalizacja: NE27

Cz 01 lis, 2007 15:28

RysiekUK napisał(a):Po wstapieniu do Uni nie ma juz zadnych problemow z uznaniem naszych dyplomow.


nie wiem jak inni ale ja nie mialem problemow z uznaniem nawet przed Unia :)

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Cz 01 lis, 2007 15:55

Chore. Dlaczego polowa gazet i tak jest ala Radio Maryja? A w Polsce dzieci swiete? Nie pija alkoholu. Przeczytajcie artykul z sierpniowego Newsweeka pt. '' Diabelskie Dzieci''. Mam siostre w najlepszym gimnazjum w Polsce. I uwierzcie mi, tematy na ktore rozmawaiaja ( kiedys wzorem CBA przeczytalam przypadkiem jej archiwum z GG) sprawiaja ze wlosy deba staja !!!!

W Polsce tez to sie zaczyna co w UK zaczlo sie wczesniej. Tylko ze u nas jest przykrywka - religia i rodzice i unikanie drazliwych tematow. Mozna sie zalac w piatek i sobote a w niedziele sie idzie na msze, podbija stempelek u ksiedza na biezmowanie i juz w oczach dziadkow, rodzicow jest sie '' porzadnym''

Pozdrawiam

pasemka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): N 16 wrz, 2007 10:29

Cz 01 lis, 2007 17:50

widzisz elf masz nieaktualne informacje, widzisz mam kolegow ktorzy pracuja na bliskim wschodzie a takze w rosji ale czy olek cos osiagnie zalezy tylko od niego

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Pt 02 lis, 2007 14:49

Mylisz sie andy twierdzac, ze mam zle informacje. Chcialem sprowokowac dyskusje na temat; ilu tutaj z posiadajacych polskie dyplomy pracuje, jako ten/a, ktorym/a chcieli zostac po studiach? Z tego co sie orientuje to niewielu :cry:
Temat Olka to temat rzeka i mysle, ze najwiecej zalezec bedzie od niego, ale po coz ma to miec zly wplyw na na sze dzieci i podejscie do nich? O tym nikt nie pisze, ani nie mowi, ale zaczyna sie dziac cos niepokojacego.
Pozdrawiam :cheer:

[ Dodano: Czw 08 Lis, 2007 17:21 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1637699,28350 ... osceu.html

[ Dodano: Nie 11 Lis, 2007 15:07 ]
Dodam jeszcze jedna niezalezna opinie do tematu rzaki.
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,36987 ... rumeu.html

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do POGADUCHY