odnosnie posrednictw pracy

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 17 lut, 2006 20:07

Witam mam do Was pytanie odnosnie posrednictw pracy ktorych jest w Newcastle multum...
Czy sa jakies godne ktore mozecie polecic uwadze?
Mysle ze ta wiadomosc sprzyda sie nie tylko mi ale takze innym odwiedzajacym to forum... :D
P.S Wie ktos moze gdzie sie trzeba zakrecic aby dostac prace na budowie :) (pytanie od mojego brata) :lol:
pozdraiwam goraco...

Gabi
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 14:10
  • Lokalizacja: polska

Wt 21 lut, 2006 19:44

Gabi napisał(a):Witam mam do Was pytanie odnosnie posrednictw pracy ktorych jest w Newcastle multum...
Czy sa jakies godne ktore mozecie polecic uwadze?
Mysle ze ta wiadomosc sprzyda sie nie tylko mi ale takze innym odwiedzajacym to forum... :D
P.S Wie ktos moze gdzie sie trzeba zakrecic aby dostac prace na budowie :) (pytanie od mojego brata) :lol:
pozdraiwam goraco...

słyszałem że niezłe agencje to
the first recruitment i kelly services agency, podobno dużo naszych tam znalazło ją.

jarek 1
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 13:26

Wt 21 lut, 2006 21:22

Faktycznie, Kelly Services - www.kellyservices.com - maja mnostwo bardzo roznych ofert, ale nie spiesza sie, zeby cie zarejestrowac. Kiedy jednak spelniasz wymagania, dzwonia do ciebie niezawodnie. O maly wlos dostalbym od nich dobra fuche w Longbenton jako Data Entry. Ale w miedzyczasie dostalem lepsza 8) .

Mozna znalezc ciekawe oferty na stronach City Councils Newcastle i Gateshead, ale tu jest podobnie jak w Polsce z konkursami na miejsce w administracji publicznej - czesto juz maja kandydata, ale musza oglosic miejsce... :
http://online.gateshead.gov.uk/jobshop
http://forms.newcastle.gov.uk/jobs

W Prime Time - www.primetime.co.uk - maja dziwne obyczaje, czasem przyjmuja ludzi prosto z ulicy, a czasem zbywaja. Kraza zupelnie sprzeczne relacje o nich, ale chocby dlatego warto sprobowac, zwlaszcza jesli szukasz prostszego zajecia.

Z Pertemps - www.pertemps.co.uk - dostalem w polowie stycznia zyczliwego maila w odpowiedzi na moja aplikacje, ze co prawda nic dla mnie nie maja, ale ze podobno poszukuja "Polish speakers" w innej agencji pod numerem telefonu (0191) 261 5135.

JobCentrePlus (panstwowy posredniak) - www.jobcentreplus.gov.uk - ma czasem bardzo interesujace ogloszenia, niektore od razu daja ci nr telefonu do pracodawcy, inne kaza dzwonic do "konsultanta". Konsultanci zadaja ci surowym tonem mnostwo zbednych pytan (gdzie mieszkasz, kiedy sie urodziles, jaki jest twoj NIN) tylko po to, zeby ci podac adres albo telefon pracodawcy. Ale maja ogromna baze ofert!

A obecna prace (The Adventure Shop, 83 Clayton Street, zapraszam!) znalazlem w drobnych ogloszeniach w czwartkowej Newcastle Chronicle, poszedlem z CV w reku i mnie przyjeto dwa dni potem :D . W Niedziele jade na interview w sprawie czegos powazniejszego, co tez znalazlem w Chronicle, sciagnalem aplikacje z netu i wyslalem, jak Bozia przykazala.

Nie zawsze wiec trzeba polegac na niekoniecznie niezawodnych agencjach... :wink:

Avatar użytkownika
Kokos
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 20:29
  • Lokalizacja: Chwilowo Inverness/Szkocja

Wt 21 lut, 2006 22:30

ja polecam prime time - niektorzy narzekaja ale mi dali robote za £10.40. Wiec caluje ich po nogach i nie tylko :P

dudek


Śr 22 lut, 2006 00:42

Ja tez polecam Prime Time, faktycznie duzo zalezy od "rozdania", ale realnie daja prace - wielu moich znajomych zlapalo przez nich swoje pierwsze szlify na wyspie.
Dudek - ciekawe co robisz? Moze przeoczylem w archiwum?
Apropos jobcenter polecam w Gateshead - za tesco, wydrukuja opis pracy, aplikacje, a czasem zadzwonia do potencjalnego pracodawcy (jesli np. brak alikacji ktora jest wymagana). Pracowity jest Luke, jak zwykle zreszta ;) przy pierwszym biurku po lewej za recepcja...

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Powrót do Forum ogólne

cron