O co chodzi

N 09 gru, 2007 11:29

Witam

Zakladam posta poniewaz mam nadzieje ze ktos mi wyjasni o co chodzi. Sytuacja wyglada tak:

Jestem tu z dziewczyna od prawie 2 miesiecy. Ja znalazlem prace tydzien po przyjezdzie i nadal tam pracuje. Do tej pory nie odciagaja mi zadnego podatku z wyplaty, tylko skladke na national insurance.
Moja dziewczyna znalazla pierwsza prace po miesiacu, pozniej pracowala w fabryce przez agencje i teraz pracuje w mojej firmie. I tu sie zdziwilem bo jej potracaja podatek.
O co tu chodzi. Czy to dlatego ze jest to jej kolejna praca? W sumie pracuje krocej ode mnie.
A drugie pytanko to jak dlugo ja nie bede placil podatku? Czy jest jakas kwota do ktorej sie nie placi czy okres?

Dzieki za ew. pomoc.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
mike.g
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 28 wrz, 2007 07:55
  • Lokalizacja: Olsztyn / Gateshead

N 09 gru, 2007 22:24

Ja mialam rowniez taka sama sytuacje moj maz pracowal w jednej firmie i nie mial pobieranego podatku przez 3 miesiace u mnie natomist zaczeli pobierac praktycznie od samego poczatku ale rowniez nie narzekam bo nie pobieraja mi nawet 10% a pracuje juz w tej firmie ponad rok ,ale moze faktycznie jakies znaczenie ma to ze to jest jej druga praca bo ja rowniez zmienilam moja pierwsza prace po miesiacu.

WROZKA
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 12:07

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES