potrzebne info do ktorej klasy zapisac dziecko

So 15 gru, 2007 22:24

Hej

Mam pytanie do ktorej klasy angielskiej szkoły powinno chodzic dziecko ktore we wrzesniu pojdzie do klasy czwartej szkoły podstawowej w Polsce??

111111
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Cz 06 kwi, 2006 23:39

So 15 gru, 2007 22:44

Myślę, ze nie musisz sie o to specjalnie martwic, ponieważ tutaj jest inny system klasyfikacji dzieci. Wiem coś o tym, bo zapisywaliśmy nasze dzieci do szkoły. Młodszy syn ma 8 lat i chodził w Polsce do 1 klasy,a tutaj chodzi teraz do 4 klasy. Z kolei starszy syn ma 12 lat i chodzi teraz do 8 klasy,a w Polsce chodziłby do 6 klasy. Przed zapisaniem starszego syna do High School byliśmy na rozmowie z dyrektorem, potem umówiono nas na konkretna datę, kiedy dziecko będzie pisało test sprawdzający z języka angielskiego oraz z matematyki. A na koniec wyznaczono nam termin, kiedy dziecko podejmie naukę. W przypadku starszego syna trwało to prawie miesiąc, zaś w przypadku młodszego zaledwie 1 tydzień. Na koniec wspomnę tylko,ze nauczyciele i dyrektorzy tych szkol bardzo nam pomogli, a dzieci nie miały stresów. Podziwiam Angoli, akceptują wszystkie dzieci. Zycze powodzenia

Avatar użytkownika
sweetbaby31
Bywalec

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Cz 16 sie, 2007 13:00
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

So 15 gru, 2007 23:12

dzieki z tymże chodziło mi o proste porównanie 4 klasa pl odpowiednio do ktorej w uk bez wzgledu na wynik testow czy poziom wiedzy. :)

111111
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Cz 06 kwi, 2006 23:39

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron